Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telt a Karácsony?

Hogy telt a Karácsony?

Figyelt kérdés
A családon belül hogyan telt el másképp a különböző generációnak? Neked pl nemet és kort kérhetnék.
2013. dec. 27. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Örülök h vége!Nem vagyok oda a karácsonyért,már nem arról szól,mint amikor kisgyerek voltam!Annyiból jó a Karácsony számomra,h nem kell mennem melozni,és a párommal is többet együtt lehetek!

24/N

2013. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban kicsit másképp, hogy papámnak pont a napokban sikerült eltörnie a csuklóját. De kemény az öreg, leginkább csak bosszankodik rajta. Amúgy meg 80 évesen is örökmozgó, öt percig nem tud meglenni a fenekén, mindent ő akar megoldani. Úgyhogy mi meg folyton mondtuk neki, hogy "papi üljél már le, mi majd megcsináljuk".

Barátnőm és én is a saját családunknál ünnepeltünk kb 300 kilométerre egymástól, ezt kicsit sajnálom, pedig idén már együtt lakunk.

Amúgy minden a megszokott mederben ment, mamám megint lemészárolt egy nagyobb állatfarmot a családi vacsorához, anyám pedig megint nem hitte el, hogy cukrászként jobban tudom hogyan kell beiglit sütni. Úgyhogy megint sikerült elég tré beiglit csinálnia.

2013. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretjük a Karácsonyt, a lányunk miatt viszont igyekeztünk, jól telt, szerencsére gyorsan is, szülőket, nagyszülőket látogattunk, nekik sokat jelent az ünnep, készültek is nagyon.

28/N

2013. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

24: jól, mert apám nem volt otthon.

25 a családi összejövetel undorító és gusztustalan volt, az este viszont jó, mert egy barátommal elmentünk egy jót sétálni.

26 Undorító, sőt, gusztustalan volt. De legalább nem baxtatott senki.

27 Összevesztem a családommal. Sálálálálálálálálálálálláláláláláálálááááááááááá! Kezdek megőrülni. Húzok is el itthonról.

2013. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez volt az első karácsonyunk hármasban (3 hónapos a babánk) úgyhogy idén még különlegesebb volt mint az elmúlt években. Sokat sütöttem, főztem, 4 rúd bejglit 3 nap alatt felfaltunk ketten :) Nyugalomban telt, vendégmentesen,sokat pihentünk, kirándultunk szóval nagyon jól telt! A családtagok majd januárban-februárban jönnek utókarit tartani, igy kaptak szabadságot, külföldön élünk. 28N
2013. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Imádtam! Nagyon jó volt.


24: 4-en voltunk, szüleimmel és nagymamámmal. Vacsora, ajándékozás, beszélgetés, aztán ment mindenki a dolgára, a szüleim készültek elő az ételekkel másnapra a nagy vendégségre, én filmet néztem, mamám pihent, mert nincs túl jól mostanában.


25: 20-an voltunk. Jöttek a tesóim a családjukkal, illetve jött a párom is. Rengeteg kaja volt, többször is leültünk enni, és itt is volt ajándékozás, rengeteg beszélgetés, nosztalgiázás, nevetés. Ritkán találkozunk, mert mindenki az ország különböző pontjain él, így egy ilyen nagy találkozást nehéz összeegyeztetni, de a karácsony alap, 25-én együtt van mindenki. Van olyan tesóm, akit tavaly ilyenkor láttam utoljára.


26: elmentem a barátom szüleihez. Ők elváltak, szóval két helyre kellett menni, ez is jó volt, bírom őket, szóval jókat beszélgettem velük is, meg tőlük is kaptam ajándékot.


Összességében nagyon jól telt, jó volt a hangulat, jókat ettünk, beszélgettünk, olyan ajándékokat kaptam, amikre vágytam, így ezek is nagy örömöt okoztak. 20/L

2013. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a karácsonyt! Mióta felnőttem, valahogy elmúlt a varázsa, régen kicsi gyerekként mindennek megvolt a hangulata, az egész december egy csoda volt, de most... közbe játszik az is hogy vizsgaidőszakom van, így eléggé ideges vagyok a tanulás és a jövőbeli vizsgáim miatt. 24.-e csakcsak elment, szüleimmel voltunk, tvztünk, ettünk, 25-26án meg jött a képmutatás a család többi tagjával :)


24L

2013. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!