Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a helyemben?...

Ti elmennétek a helyemben? Mit válasszak?

Figyelt kérdés
Szóval tesóm felajánlotta hogy menjek náluk szilveszterezni (280km-re laknak kb.).Viszont itthon anyáék is szilvesztereznek.Nekem pedig döntenem kell hogy hol szilveszterezzek.Minden szilveszteremet itthon töltöttem eddig, és mindig csak a szobámban voltam gépeztem.Annyi éjfélkor 5percre leültünk meginni 1 pohár pezsgőt anyáékkal és utána mindenki aludt.Tesóméknál meg lenne szerintem társaság is, és kicsit több dolgot is tudnék csinálni, de félek hogy akkor meg anyáék szomorúak lesznek.Viszont ha itthon maradok akkor tesóm lesz szomorú.Mindig is olyan típus voltam aki nem képes ilyen helyzetben dönteni, mert félek hogy mivan ha ezt választom és a másik helyen meg ez lesz.Senkit nem akarok kicsit szomorúnak látni, de két helyen nem lehetek egyszerre.Szerintetek hova menjek?Tudom hülye kérdés meg minden, de ilyen helyzetekben tényleg totál üresség van a fejemben

2013. dec. 25. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék a tesómékhoz bulizni a helyedben.

A szüleidnek meg el kell fogadniuk,hogy te is csak idősebb leszel és nem fogsz mindig a kedvük szerint élni.Aztán meg lehet nem is szólnának semmit.Kérdezd meg tőlük mi szólnának ha....Mennyi idős vagy amúgy?

Boldog Karácsonyt!

2013. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj a tesodekkal.
2013. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

16éves vagyok most.Lehet hogy tényleg elmegyek, végülis ahogy az első válaszoló írta nem leszek velük örökké.

De azért még mindig van bennem egy kis bizonytalanság :).Köszönöm a válaszokat, és Boldog Karácsonyt, Kellemes ünnepeket kívánok

2013. dec. 25. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok megint.Most bulizd ki magad,mert ha később jön rád a mehetnék mikor egy gyerek vár otthon az nem valami jó.Szóval irány bulizni a tesódékkal.

Tesód is messzebb nem mehetett volna a szüleitől :-D!Gondolom ha őket nem zavarta az,hogy ő ilyen messze költözik akkor az se fogja őket ha te elmész hozzájuk bulizni!

2013. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Jézusom, ez nem is kérdés! Menj el bulizni!!!! :) :)

Nehogy azt hidd, h a szüleid szomorúak leszenk! Épphogy örülni fognak, h élsz, és nem besavanyodsz az öregekkel!

2013. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a bulizást választanám a helyedben.Most van rá lehetőséged,használd ki! :-)
2013. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szilveszter este 5 percre látnak, akkor szerintem simán elmehetsz. Még külön izgalom lesz nekik, hogy a kisebb gyerek is felcseperedik, talán tudnak egy kicsit hancúrozni is :D 5 percet telefonon is lehet beszélni.
2013. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!