Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekik is illik vennem valamit?

Nekik is illik vennem valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap a barátoméknál karácsonyozom, s ott lesz a bátyja is a barátnőjével együtt (róluk tudni kell, hogy külföldön élnek, csak karácsonykor jönnek haza). A szüleinek és a barátomnak is vettem ajándékot, de nem tudom, hogy nekik kell e vennem valamit, vagy illik e, mert most fogunk először találkozni.


2013. dec. 22. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vigyél egy szelet csokit v. egy szelet szamos marcipánt, jelképes ajándék kell.
2013. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, valami apróságot!
2013. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A bátyjának mit vegyek? mert ötletem sincs. A csajszinak veszek egy doboz bonbont plusz vmi kis kiegészítőt..
2013. dec. 22. 17:13
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem kérdezd meg a szerelmed, hogy mit szeret a bátyja. Ha ezt már tudod, sok lehetőséged van. :)

2013. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis csokit és egy üveg bort vigyél, ennyi bőven elég. Kérdezd meg a párodat, hogy a bátyja milyen bort szeret. Ha nem iszik alkoholt, akkor neki is csokit :) Általánosságban viszont nőknek bonbont, férfiaknak alkoholt szokás adni, ha nem ismerjük az illetőt.
2013. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csajnak csoki, férfinak vörös bor, ez mindig beválik...vagy ha idősebbek, esetleg a fiúnak lehet venni egy finom ízesítésű szivart, de tényleg nem tudom,mert nem ismerem őket. De a csoki és vörösbor az mindig tuti ;)
2013. dec. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!