Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukámnak lesz szülinapja....

Apukámnak lesz szülinapja. Van valami ajándékötletetek?

Figyelt kérdés

56 lesz, és az elmúlt években mindenfélét vettem már. Könyv, dezodorok, tusfürdő, stb minden volt már.

nincs semmi hobbija.


2009. nov. 13. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami porcelán dísz, vagy nézz körül ajándékboltokban. Elég sok minden van.
2009. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tavaly karácsonyra kapott egy kiselefántot üvegből. De adtunk már 2D fotót üvegkockában, van már mini vizipipája (dísz).

Elég nehéz :)

2009. nov. 13. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha bagózik, valami minőségi szivar. Színház, kabaré jegy.Befizetni egy kényeztető masszázsra, vagy gyógyfürdőbe. Ajándékutalvány könyvre, vagy valamilyen szolgáltatásra.
2009. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is fizesd be egy masszàzsra.
2009. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, mennyi lóvét szánsz rá.

Minden férfi szereti a kocsikat, fizess be neki egy Impreza tesztvezetésre. :)) Értékelni fogja, kb. 30.000 ft :D

2009. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Válogass össze pár régi fotót, és újakat és csinálj neki egy albumot, jópofa szövegbeírásokkal... :) Te hány éves vagy amúgy? És fiú vagy lány vagy? Ezt azért kérdem, mert akkor ha ezt tudnám, még több ötletem is lenne :)
2009. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

24 éves lány vagyok, és most nincs sok lóvém, így max 5 ezret tudnék rászánni

Köszönöm az ötleteket!

2009. nov. 13. 14:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass naptárt,családi képekkel.A neten már 2-3000körül tudsz csináltatni.
2009. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5000-ért màr massziroznak egy ora hosszàn àt.
2009. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!