Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok anyatoknak ha...

Elmondanátok anyatoknak ha gyűlölnétek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2013. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondtam neki párszor, mikor kicsi voltam és nem voltam tisztában a dolog súlyával. Azóta 100x megbántam.
2013. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
ne mond , hidd el neked fog fájni ha eltávozik az élőksorából , vissza gondolsz erre amit mondtál , és neki is kb ugyan ennyire fáj v még jobban ha a saját fia ilyet mond anyjára
2013. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. Én elmondtam és nem nagyon érdekel hogy épp hogy érzi magát a szavaimtol. Van az a szint amikor már felesleges magamban tartani amit érzek.
2013. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
15 éves koromban anyám okirathamisitasr kényszerített amiben mellesleg a halott apám aláírását kellett odahamisitanom egy visszadátumozott szerzódésre. Ezzel anyám elvette tőlem az örökségem! Én ennél aljasabb húzást nem tudok mikor egy gyerekkel aláiratja az anyja a "halálos ítéletét"
2013. szept. 30. 12:09
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Nem kell elmondanom, mert látszik rajtam.

Egy rhdt ttvs krv, csak az nem toszta meg aki nem akarta.

Fél éve szóba sem állok vele.

2013. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el egy ügyvédhez, beszéld át vele az esetet. Ha van esély, majd pereltek.
2013. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Régebbi (együttéléses időkből) dolgokról beszélgettünk. Mikor még sulis voltam. Sokszor ordibált meg megvert, ha éppen olyan napja volt és én pont úgy viselkedtem. (1-1 pofont biztos megérdemeltem pl, mikor káromkodtam vagy mint a kamaszok része emeltebb hangon beszéltem). De mikor kapom vagy 4-et és sírok vagy éppen nem, és mondom, hogy hagyd abba és nem és nem, akkor persze éreztem ilyet és az esetek felében ki is mondtam, hogy utállak stb. De kb én is ezt éreztem, mert soha nem mondta, hogy szeret, pedig szeret.

Na és erről beszélgettünk, hogy Ő túl türelmetlen volt és akkor megmondtam, hogy akkor nagyon gyűlöltem. Mikor okkal vagy ok nélkül, de a kérésemre se hagyta abba a bántást. Meg sok-sok mindent elmondtam, fogalmam sincs mit fogott ebből anyu fel, vagy mit nem, mert sajna ritkán talizunk személyesen így írásban kapta meg a beszámolómat, skype-n. Mély hallgatás.

Szóval én elmondtam és szerintem érezte már a tette súlyát, hogy anno sok-sok dolgot meg lehetett volna oldani sokkal hatásosabban egy beszélgetéssel, vagy félrevonulással, mint a pofonok és ordítozás, meg nemmehetszkijátszani TV megvonás és társai.

A válaszom a kérdésedre egyszóval: Igen!

Ui.: De csak akkor utáltam mikor igazságtalan volt, de az is inkább harag vagy azaz ismerős érzés ami az igazságtalanságra létrejön egy emberi lélekben.

25/N

2013. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ügyvéd! Azt az iratot egy grafológussal meg kellene nézetni. Ha azon az okiraton nem Apukád aláírása szerepel amelyiket édesanyád aláíratta Veled (más iratokról össze lehet hasonlítani) akkor érvényteleníttetheted azt! Csak keress valamit amin biztos Apukád aláírása van! Pl, bankkártya. Régi személyije.

25/N

2013. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon igyekszem nem mondani. Alapból nagyon sajnálom őt, hogy olyan élete volt, amilyen, de nagyon rosszul esik, hogy elköltözöm, és ő folyamatosan kölcsönkéri tőlem a költözésre félretett pénzt. Nagyon kiábrándító, hogy 20 év alatt annyit nem tudott tenni, hogy egy minimális összeggel támogassa a gyerekét, aki saját lábra áll. Persze a cigi fontosabb...


Amúgy a helyedben tényleg kiperelném tőle az örökségedet, aztán többet nem állnék vele szóba. Mekkora összegről van szó?

2013. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!