Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek zenész/színész a...

Akinek zenész/színész a párja: el szoktátok őt kísérni a fellépéseire? Milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg, ha ünnepnapokon van fellépése? Zenészek/színészek, szeretitek, ha párotok ott van a koncertjeiteken?

2013. szept. 16. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az a munkahelye. Néha igen, pl. Szilveszter.

Ráadásul nem is tudnád mindig elkísérni, hiszen neked is kell dolgoznod + neked is kell pihenőnap.

Vagy elfogadod ezt az életmódot, és megbízol benne, vagy jobb, ha bele sem kezdesz. Nehéz elfogadni ezt a fajta életmódot, de van olyan ember, aki miatt megéri.

2013. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is, és a párom is zenészek vagyunk, én egy szimfonikus zenekarban játszok. Néha el tud jönni a koncertekre. Én szeretem, ha ott van, jó érzés. Sokat szoktam hétvégén is dolgozni, bár így év elején még nem jellemző, később lesznek tele a hétvégék. Mi, akik ebben a szakmában vagyunk, elfogadtuk, megszoktuk, fura lenne másképp. És soha nincs gond ebből köztünk, ezért is örülök, hogy a párom is zenész, ha nem az lenne, szerintem nehezen viselné. Persze nem mindenkinél van így, de már sok ilyenre láttam példát,pl: mikor nem értették meg, hogy a másiknak gyakorolnia kell sokat, és nem tud elmenni kikapcsolódni pont akkor, mikor a másik szeretné.
2013. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1: Nem arra gondoltam,hogy folyton a nyakán lógnék. Ha lenne rá időm,havonta elmennék egy-két koncertjére.


#2: Azzal nincs gond,hogy sokat próbál és gyakran van távol. Természetesen nem könnyű, de megéri! :)

2013. szept. 16. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
En sokszor kisertem lagziba balba buliba dog unalmas volt egesz ejjel ulni es varni 5 perce volt ram a szunetekbe.
2013. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt színész párom. A bemutatóit megnéztem, de nem kísértem el minden előadásra, minek nézzem meg ugyanazt 25-ször? Ünnepnapon nem nagyon volt előadás, max. ilyen különleges fellépés a társulattal. Olyankor elment, és hazajött, meg volt oldva. Nem csináltunk belőle problémát.
2013. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit a 4. válaszoló írt, az tényleg igaz. Kb. azt várod, hogy mikor van vége, és mentek haza.

Ez csak akkor más, ha tudod vinni egy barátnődet, és tudtok ott bulizni.

2013. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a dj ide tartozik?:) minden egyes buliba ott vagyok...(pláne, hogy én is zenélek)...

ilyenkor jönnek a barátok is aztán bulizunk...arról nem beszélve, hogy azon a helyen, ahol ő rezidens, nekem is sok a dolgom :) viszont ez neki csak mellék dolog, van "normális" munkája is...

2013. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Mi mindketten színészként dolgozunk, én emellett még éneklek is, ezért van, hogy külön produkcióban szereplünk, én olyankor a premierre szeretem elkísérni a párom, mert az neki is jól esik. Persze nem kell a nyakán lógni, meg ilyenek, és talán jobb, ha mondjuk viszel még egy közös ismerőst, és akkor a várakozás (öltözés, sminkelés, bebeszélés, és ugyanez a végén) nem lesz olyan unalmas. Minden előadását, ha akarnám, se tudnám megnézni, viszont, ha valami tetszik, akkor szívesen nézem meg többször, de ilyenkor már van, hogy nem együtt indulunk, hogy ne zavarjam a felkészülésben.


Én magam mindig örülök, ha van ismerős, ha pedig a párom az, az kifejezetten jólesik. Az ünnepnapok kellemetlenek ilyen szempontból, de sajnos ezeknek a szakmáknak ez az átka. Ha mondjuk mindketten későn végzünk egy jeles napon, akkor van, hogy előre megbeszéljük, hogy áttesszük másnapra, vagy amikor van időnk ünnepelni. Ha pedig nem annyira későn érünk haza, akkor éjjel ünneplünk, a kora este helyett. :) Az időpontokat (évfordulók, névnap, szülinap) rugalmasan kell kezelni, mert egyszerűen ezt a munkát nem lehet személyre igazítani, mindig nekünk kell igazodnunk a kiírásokhoz, próbatáblákhoz.

2013. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!