Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg az ajándék...

Hogyan oldjam meg az ajándék dolgot?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva lesz a barátom születésnapja.Tőlem egy kutyust kap,amit október elején elkell már hozni.Sajnos tovább nem maradhat ott,mindenki egy napon megy a kutyusokért.Viszont az,hogy néz ki,hogy 1 hónappal előbb elkapja?Igaz,ő nem annyira ajándék mániás(:D) ha nem kapna semmit akkor sem szólna,nem érdeklik a dolgok,ha kap kap,ha nem nem.Viszont azért picit kellemetlen.Nállunk nem szeretném,hogy legyen a kutya,mert megszokik és aztán rosz lesz elvinni. :/ mit tegyek?Adjam oda mikor elhozzuk,szülinapján pedig süssek neki valami édességet?
2013. szept. 15. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ő szeretné a kutyust egyáltalán, vagy ez olyan meglepetés, hogy rosszul lesz? Élő állattal lehet ám meglepetést okozni. De ha vágyott rá, akkor add oda neki amikor elhozzátok, születésnapjára meg sütsz neki egy tortát.

Vagy veszel neki egy papucsot, párnát, amit addig a kutyus szétrágott.

2013. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretne,szülei is tudják megengedték másképp nem vettem volna,kutyának kutya élete lesz előre tudom. :D nem fog összeesni. :D
2013. szept. 15. 20:37
 3/9 anonim válasza:

Szerintem mikor elhozod a kutyust köss egy neméhez illő szép masnit a nyakába (pl. Fiú-Kék, Lány-Rózsaszín)

és ahogy mondtad vidd el neki és mond meg neki ,hogy ne haragudjon tudod , hogy még van egy hónap a szülinapjáig , de most lehetett elhozni a kutyust és csak így tudtad megoldani :) Nagyon fajin és aranyos ajándék szerintem :)

Egyáltalán nem ciki ha egy hónappal előbb adod oda neki :)

És a szülinapján meg süss egy szép tortát a kedvenc ízével.

2013. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem add oda rögtön, több okból is:

- egy ilyen kiskutya nagyon hamar megszokja még a környezetét, neki is kell az állandóság, nem lehet ide-oda rángatni

- biztos vagyok benne, hogy minél kisebb korától szeretné a barátod nevelni a kutyát, nem akarna "elvesztegetni" egy hónapot.


Nem fogja elrontani a születésnapját, hogy nem akkor kapja meg, ne aggódj. :)

2013. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kan kutyus lesz,már vettem egy nagy kék masnit.Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2013. szept. 15. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
De aranyos gesztus. Én hozzámennék a barátomhoz,ha így meglepne :)
2013. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy oda kell adni azonnal, sokszor van ilyen helyzet, hogy az ember előbb ad oda egy ajándékot, amikor indokolt. És egy eb esetében teljesen indokolt. :) Milyen fajta kutya?
2013. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Egy husky kutyus! :)
2013. szept. 15. 20:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Kutyust odaadod amikor elhozható,szülinapján sütsz kuytus alakú kis tortát (nem nehéz,kicsit hasonlitson),és kész is.
2013. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!