Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok?

Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés
Elköltözzünk albérletbe párommal, mert idáig anyósoméknál lakunk, vagy mondtuk nekik a szándékunkat, és mondták, hogy várjunk tavaszig, mert addig utána lehet járni a szocpólnak és akkor építsünk a házhoz (külön bejárat, elválasztva)! Szerintetek?

2013. szept. 12. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ALBÉRLET!

távol anyóséktól!!!

2013. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha amúgy jó a kapcsolat, tavaszig még kibírnám...
2013. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Albérletet. Anyósék házához hozzáépíteni nem túl praktikus. Nagyon közel maradtok akkor is hozzájuk.
2013. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolat!Hogy döntenél?
2013. szept. 12. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor sem.

Előbb utóbb úgyis bele akarnának mindenbe szólni, mert az ő házuk, neked meg kuss.

2013. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
2. vagyok. Ha én a saját helyzetünket nézem, odakötöznék és lenne saját lakásunk legalább. Mondjuk nálunk anyósék csak hétvégente vannak otthon a munka miatt, de amúgy jóban vagyunk. Szóval én ezt választanám. Illetve kérdés, hogy amúgy lesz-e lehetőség saját lakásra.
2013. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első gondolatom az albérlet volt, de végül is ha már több éve együtt laktok és nincs probléma, jó a kapcsolat, akkor akár a második lehetőség is szóba jöhet.
2013. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

Ha jó a kapcsolat, akkor maradnék. Mi is 8 évig laktunk anyósoméknál, és nem bántul meg. Ha voltak is néha nézeteltérések, mindig megbeszéltük. Az albérlet ablakon kidobott pénz.

Csak a mai fiatalok nem képesek, nem akarnak alkalmazkodni.

2013. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

éltem az anyóséknál, elég sokat.

Még egy kiadósat veszekedni sem tudtunk a párommal, mert mindenben nekik volt igazuk, teljesen elnyomtak.

Soha többet!

2013. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nálunk,meg csak este jönnek haza,reggel meg már mennek is!Gondolkozok rajta,de párom úgy van vele,hogy menjünk!Mondtam neki én is,amit fizetünk albérletbe,félretudnánk tenni.
2013. szept. 12. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!