Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám folyton szexfilmet...

Az apám folyton szexfilmet néz a számítógépemen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A gép árát én spóroltam össze anno, és mióta használja állandóan szervizeltetni kell (mivel egy analfabéta, nem ért hozzá). Persze a javítást, új alkatrészeket a spórolt zsebpénzemből én állom, mert nem ad rá pénzt. (mellesleg egy idegbajos vadállat, de az már egy másik történet). Kérdésem az lenne, hogyan tudnám lejelszavazni a gépet, hogy ne tudja használni? Szép szóból nem érti hogy amihez nem ért azt hagyja...
2013. szept. 11. 08:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerezzetek neki másik gépet, én múltkor 5000ft-ért vettem egyet monitor nélkül. Netezni, videokat nézni videomegosztó oldalakon tökéletes, akadásmentesen játszotta le.
2013. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Kódold le a gépedet, akkor nem tudja használni.
2013. szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
A jelszó nem megoldás, mert ha nem tud belépni, úgyis kérni fogja a jelszót. Másik gép!!!
2013. szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Kalman11 válasza:


Start->Vezérlőpult->Felhasználói fiókok, ott kiválasztod a felhasználót, Jelszó létrehozása


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__3..

2013. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

# 3/4!


Megtagadhatja.

Ő vette, ő szervizeli, az ő tulajdona.


Micsoda aberrált idióta lehet, aki a saját gyerekének a gépén nézi a mocskot.

2013. szept. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én 16 évesen nem tehetem meg, hogy gépet vegyek, meg amúgy sem az én dolgom. Ha elküldöm, hogy vegyen magának és azt tegye tönkre, akkor jön azzal a dumával, hogy milyen gyereke van hogy még ezt se engdi, hogy hálátlan vagyok ésatöbbi. Lekódolnám, de nem tudom hogy kell. Ti tudjátok?
2013. szept. 11. 08:29
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem ismeri el hogy az enyém, mindig jön hátulról, hogy nehogymár azt mondjam hogy tőle semmit nem kaptam. Persze, néhanapján kapok valamit, de nem abból spóroltam, neki fogalma sincs egy tizenéves kiadásairól
2013. szept. 11. 08:32
 8/18 anonim ***** válasza:
Esetleg a bios-ban is le tudod jelszavazni, nyomod a del-t gép indításnál, azon belül meg találsz olyat, hogy password ott megadod a jelszót és a gép indulását se engedi, ha nem tudja a jelszót.
2013. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne érts félre nem vagyok ellened, de nekem az ütötte meg a szemem, hogy a "spórolt zsebpénzemből...". A zsebpénz honnan van? És ha nem kapnál zsebpénzt miből spóroltad volna össze az árát? ezen azért érdemes elgondolkodni. Mert ha fóliába járnál melózni hétvégente meg is érteném a felháborodásod, hogy verejtékes munkával szedted össze rá a pénzt, így gyakorlatilag a gépet a szüleidtől kaptad, tök mindegy, hogy direkt, vagy közvetve. Megoldásnak azt tartanám, ha képeznéd édesapád, és ahelyett, hogy azon törnéd a fejed, hogy tiltsd ki a gépből esetleg megtanulhatná rendesen használni. Az meg, hogy mit néz rajta a magánügye, tegyél a gépre tartalomszűrőt osztcső. Igaz ezt gyerekek miatt teszik, de apád szerinted nem ért hozzá, nem fogja tudni kikapcsolni. (egyébként megnézheted előzményekben, hogy miket néz gyakran és ezeket az oldalakat win7 alatt le lehet tiltani, hogy a böngésző ne hozza be, ha talál új oldalakat azt is tiltod folyamatosan. Egyszer majd megunja...
2013. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hasznos és megfontolandó a válaszod. Félreértések elkerülése érdekében: zsebpénzt nagyszülőktől kaptam (anyai),amikor segítettem takarítani, vagy a ház körüli munkákban, a többit pedig nyári munkával gyűjtöttem össze, és nem egy év alatt.. ezért fáj, hogy valaki rongálja azt, amiért megdolgoztam. A javíttatás az idei nyári keresetemből történt, ha elfogy, nem tudom mi lesz...
2013. szept. 11. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!