Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánok meg mindent a...

Miért bánok meg mindent a találkozásunk után?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel ismerkedünk, de ez attól már több!

Teljes mértékben egymásra vagyunk hangolva minden téren.

Ha lehet azt mondani volt már köztünk szex, bár csak autóban ami nem igaz, de egyszerűen nem tudunk egymásnak ellent mondani, vagyis legfőképp én nem tudok a közeledésére nemet mondani!

Ami igazság szerint zavar, hisz úgy érzem magam mint egy könnyű vérű fruska, de abban a pillanatban minden annyira tökéletes és mesébe illő hogy nem akarom abba hagyni, íg történt ez fél órája is,szóval mikor már indultam haza, ő is a saját autójával, én is az enyémmel, kedvem lett volna sikítani.

Félek hogy (most már)csak arra kellek neki, már ezerszer átrágtam hogy következő alkalommal nem lesz szex, ez volt a 3. és még is!

Azt mondja nem arra kellek neki, de ez már ki sem derül. Félek csalódni, és nem is akarok!

Kérlek titeket adjatok tanácsot mert ebbe bele lehet halni.Mit csináljak vele kapcsolatban??


2013. szept. 4. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Egy kicsit hanyagold, még ha nehéz is. Várd meg, hogy keressen, udvaroljon, fogd vissza egy kicsit magad.
2013. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
ez az vedd el e kedvét az egésztől. mire jó ez?
2013. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedés alatt ezért nem szokás dugni. Már megvan a "tej" innentől nem kíváncsi a "tehénre". Az milyen már, hogy megizél a kocsiban, aztán ki-ki megy haza, semmi gyere fel hozzám, beszélgessünk, legyen szeretkezés is, ne csak gyors szex... ezt elszúrtad, menthetetlenül. Legközelebb majd ne ugorj csettintésre.
2013. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez igy már ugy tünne hogy szórakozik vele.

vagy az elejénnemet mond vagy mos tmár hagyja, de ez a hol dugok hol nem csak azt éri el hogy kiábrándul belőle a férfi

2013. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!