Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem ha egy pasi túl...

Nem szeretem ha egy pasi túl kedves hozzám, folyton puszilgat stb. Szerintetek van valahol férfi aki nem ilyen vagy örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Soha nem értettem, hogy képes egy pasi ilyen lenni..."


De nem írtad,hogy ez miben nyilvánul meg a jó ég áldjon már meg :)


Egész napja abból áll,hogy téged nyal-fal,ajnároz?

Akkor igen gáz,bár olcsóbb mint kutyát tartani.....

2013. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok. De szerintem ez sem jó, nem értem miért akarsz ilyen férfit... Valahol az aranyközéputat kell megtalálni, az az ideális.
2013. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem találkoztál olyannal, akivel jólesne... én is azt hittem, sose fogok vonzódni senkihez, pedig de :)
2013. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9%
Akkor maradj magadnak, vagy vegyél egy kutyát...
2013. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hasonlóak vagyunk. Ha valaki állandóan ölelgetni akar, csókolgatni, kézenfogva járni, azt nem szeretem. Szükségem van élettérre. Szükségem van arra, hogy legyen privát szférám is. Ettől vagyok kiegyensúlyozott. Persze nem azt mondom, hogy soha, de éreznie kell, hogy mikor és hol van ezeknek az ideje. Nem vagyok tini, de már az első fiúmmal is így voltam.

Most 34 vagyok. Nem akarok férjhez menni, bár eddig hárman szerették volna, ha a feleségük leszek. Nekem az túl sok. Boldog, és kiegyensúlyozott vagyok így is, és nekem ez így jó. Tudom, hogy ezzel nem tartozok a többséghez.

2013. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Én se bírom ha utcán két pasi csókolódzik. Ilyenkor lehányom őket.
2013. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés és remélem azóta találtál egy kevésbé bújós és nyalakodód párt. A férjem ugyanolyan, mint te csak férfiben. Nem érhetek hozzá, nem ölelgethetem, nem puszilgathatom, nincs kézen fogva járkálás, sőt az első 2 hónapot leszámítva nem is alszunk egy ágyban. Kb 5 havonta 1x megölel és ennyi. Ő ilyen, én elfogadtam. 11 éve vagyunk együtt, azóta már gyerekünk is született. Amúgy rájöttem, hogy a nyálas, csöpögős romantikától ráz a hideg engem is. Néha jól esne bújni meg az is ha jól megölelgetnének, de ez van.
2021. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!