Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kijelentette, hogy...

A párom kijelentette, hogy majd ő kezeli nálunk a pénzt mert én hülyeségekre költöm. Igaza van?

Figyelt kérdés
Szeretek szép ruhákban járni, szerinte ez pénzkidobás. Van egy két éves kisfiam, én dolgozom mégsem vehetek semmit magamnak. Mit tegyek?
2013. aug. 28. 21:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ennyi bevétel mellett ez sok...
2013. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 100 ropiból 15 ezer olyan nevetségesen sz.r arány, hogy bennem felmerült a gyanú, hogy ez kamukérdés. Kellően provokatív hozzá. A szerda esti döbbenetet ezúttal ez a kérdező szolgáltatja, tapsot neki. (tapsi-tapsi)
2013. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj ki egy normális szakmát, keress sok pénzt, és akkor annyi ruhát veszel, amennyit akarsz.


De amíg 100.000-t kerestek, addig sajnos 15.000 a ruhákra luxus.

2013. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van a férjednek. Ha havi szinten ennyit akarsz ruhákra költeni, lényegrsen nagyobb bevétel kell.
2013. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
22%

Ha Te keresed a 100.000 70-át, akkor mire fel a párod akaratossága? Jól értem az egyik kommentedből, hogy Te dolgozol, ő viszont csak segélyt kap, illetve néha alkalmi munkát?

Akkor viszont azt gondolom, hogy ha te veszed a fáradtságot és dolgozol, akkor nehogy ne engedj már meg magadnak ezt azt, valaki olyannak a parancsára, aki még csak nem is dolgozik.

2013. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
*70 %-át
2013. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

1. A 100.000-ből a 15.000 tényleg sok.


2. De ha te így is be tudod osztani, és hónap végére marad kajára, akkor nem szólhat senki bele.


3. Ha a2. eset áll fenn, akkorr mondd meg neki, hogy azt ossza be, amit ő keres.

2013. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is költök ennyit ruhákra, kozmetikumokra egy hónapban, de nekünk kb 3szor annyi a bevételünk. Megértem, hogy igényled, és szar lehet, hogy te dolgozol rendesen, és mégse veheted meg amit akarsz. Inkább kéne ösztönözni a pasit, hogy találjon magának rendes munkát. Addig próbálj kevesebbet költeni, mert ennyiől 15 ezer ruhákra baromi sok, nem is értem, hogy te mit esztek. De szerintem az se fair, hogy ő pattog, hogy mire költs, miközben nem is dolgozik rendesen.
2013. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

100 ezer forintot ketten? :D Ne haragudj, de én egyedül a dupláját keresem és egyedül élek belőle, nem hárman, mégis egyetlen ezrest költök havonta ruhára. TURKÁLÓ! Ott is vannak szép, jó minőségű és divatos ruhák.


Másrészt küldd el dolgozni a párod vagy találjon ki magának valami kis tőke igényű vállalkozást.

2013. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A gyerekedre mennyit költesz? Mert én inkább a gyerekeimre költök, mi se élünk sokból, 200-250 ezerből 4-en, de első a 2 gyerekem, rezsi, ennivaló, gyógyszerek, vitaminok, majd jöhet a többi, de én talán egy évben költök 15 ezret magamnak ruhákra.
2013. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!