Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programokat szerveztek...

Milyen programokat szerveztek a nyár végére és ősz elejére?

Figyelt kérdés
Különleges, nem mindennapi ötleteket várok pároknak :)
2013. aug. 27. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nem mindennapi ötleteink lennének, de azért leírom. Mi még megyünk egy-két alkalommal túrázni az országban, amíg az idő engedi. Meglátogatunk egy-két kalandparkot, illetve ősz vége felé eltöltünk valahol két éjszakát még pihenéssel.
2013. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőt. Azt hiszem számunkra biztos különleges lesz. :)
2013. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából másnak nem lenne különleges szerintem de mi anyagiak miatt is meg kényelemből is lusták vagyunk. Én például nagyon szeretek kint lenni a kertbe mikor már csillagos az ég, ilyenkor mindig kifekszünk egy ágyra, tüzet gyújtani a tűzrakóhelyen, inni valami finomat, eszegetni együtt a párommal és csillagokat számolni a gyerköcel. A csillaghulláskor is ezt tettük. Illetve ősszel esedékes az erdei szerelmezés ideje... lelkes túrázók vagyunk. :)
2013. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi is nagy túrázók vagyunk és mi is rengeteget voltunk egész nyáron az udvaron. Múzeumokat is szeretünk látogatni, mozit és színházat is szeretjük. Igazából azért tettem fel a kérdést, mert a babánk születése előtt még lesz két hét szabija a páromnak és szeretnénk aktívan kihasználni :)
2013. aug. 28. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!