Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak annyian?...

Éva1987 kérdése:

Miért panaszkodnak annyian? Nők és férfiak

Figyelt kérdés
Ahogy így olvasgatom a kérdéseket sokszor elhangzik h nincs normális pasi vagy ellenkező esetben nő. Bármennyire is nem akarok általánosítani de van benne vmi. Persze kivételek vannak csak őket nehéz megtalálni. Vmi pedig változott de nagyon és nem jó irányba. sokaktól hallani h h már régóta 1ül vannak több randin is túl vannak de nem sikerül,pedig semmi gond nincs velük. Most tényleg ekkora lenne az elvárás vagy ilyen magyar hozzállás? Én is már egy ideje singli vok pedig nincsenek is túl nagy elvrásaim, a pénz például egyáltalán nem foglalkoztat mégis azt látom h a férfiak nagy része nem veszi ezt komolyan a nőknek kell nagyobbat lépnie és többet kell ezen dolgozni. Sokszór más esélyt sem látok egy komoly kapcsolatra. Pedig tudom ez nem igaz de elszomorító ahelyzet. Gondolom sokan átélik ezt.
2013. aug. 22. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki ide jön panaszkodni, az azért jön, mert abban reménykedik, hogy majd a sorstársai megvigasztalják és talán olvashat olyan kapcsolatokról, ami rosszabb, mint az övé. Ezáltal egy picit megnyugszik.

Ide általában segítségért jönnek az emberek és nem dicsekedni, hogy milyen jól működő kapcsolatuk van. Aki boldog, az nem fog kiírni kérdést, mert nincs megválaszolandó problémája. Kevés rációt látnék abban, hogy valaki idejön és leírja, hogy milyen boldog.


Tehát szerintem ezért lehet itt ennyi panaszkodó és megkeseredett ember által kiírt kérdést látni.

2013. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán benne van a pakliban az is, hogy mióta az internet bárki számára elérhető, így "kinyílt a világ", valahol a tudatukban ott van mindenkinek, hogy "ha nem jön össze, könnyen lesz másik". Mivel rengeteg ember szinte tálcán nyújtja magát a másiknak, könnyen kapható az új társ. Az ember, a kapcsolat is egyfajta árucikké vált. Elromlott, nem tetszik, veszek másikat. Ez nyomasztó gondolat lehet még egy elvileg jól működő kapcsolatban is.
2013. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért panaszkodnak annyian, mert egyszerűbb panaszkodni, mint változtatni dolgokon és felismerni, hogy legtöbbször rajtunk múlik a sorsunk alakulása.
2013. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos az ismerkedési tér nagyon kibővült. Sokan kapcsolat mellett is neten flörtölnek randizgatnak. De én inkább sexkozpontúságot látok, tapasztalok. Egy ismerkedés során hamarabb szóba kerül mint h például mi a hobbid vagy stb...Az ember társas lény keresi a társát de ezekből van inkább kevesebb aki szintén így gondolja.
2013. aug. 22. 11:17
 5/7 A kérdező kommentje:
vmilyen szintem persze az ember maga alakítja a sorsát, de ezt a panaszkodást inkább a párkapcsolatkra szűkíteném mert szerintem e téren van a legnagyobb gond.
2013. aug. 22. 11:20
 6/7 MrPifta ***** válasza:
Manapság ha egy problémát találnak, azonnal szétmennek. Régen megpróbálták együtt megoldani őket.
2013. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az meg a másik, de sokesetben elöfordul ha csak pár randiig jutnak el vagy még addig sem. Mert könnyű a hibákat megtalálni és mégkönnyebb újabb jelöltet keresni.
2013. aug. 22. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!