Viki_szabo kérdése:

Névváltoztatás?

Figyelt kérdés
Meg szeretném változtatni a nevemet apairól, apai-anyaira. 18 év felett vagyok és minden iratom a következő pár hónapban le jár, így most lenne jó ehhez neki fogni. Elég ha a lakóhely szerinti okmány irodába megyek, ott el lehet intézni??
2013. aug. 11. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem..nem egyszerűbb, ha bemész a helyi okmányirodába és ott érdeklődsz? Gondolom ott hasznosabb információkat adnak, mint itt....
2013. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
anyakönyvihivatalban kell nem okmányirodában, érdemes minél hamarabb, de igazából mindegy így is úgy is pénzbe fog kerülni...., ha van jogsid akkor pedig tényleg mindegy
2013. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha esetleg rákeresnél a névváltoztatás kérdésekre itt jobbra fent a keresőben, látnád, hogy már ezer+1-szer leírtuk a menetét:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!