Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya már nem szeret úgy mint...

Sanyi1234567890 kérdése:

Anya már nem szeret úgy mint régen egy régi/új kapcsolata miadt, mit tegyek? (12F)

Figyelt kérdés

Régen volt 1 pasija de elhagyta, de pár hete újra feltűnt, és bizonyos dolgokban neki enged, neki az igazat, addig ez nem így volt.

Kis dolgokról van szó de egyre komolyabb dolgot lesznek .Megkérdezi mit szeretnék, megbeszéljük, és vagy rávágja hogy az nemjó a párja miadt vagy hiába beszéltük meg megváltoztatja mert a párja rábeszéli.


Ő sem hiszem, hogy kedvel engem, csak szerintem fent akarja tartani a látszatot.


Anya már azt sem mondja el, hogy mi volt vele aznap a dolgozójában, mi történt vele, maximum néhány mondatban, a párjának pedig perceken keresztül meséli, pedig ő nem is kérdezte...


KÉRLEK SEGÍCSETEK :(



2013. aug. 9. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak!:( tudom, milyen elhagyatott lenni:( nálunk is fontosabb volt a pasi...annyit tudok először tanácsolni, hogy próbálj vele beszélni!

Kitartàs!

2013. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de azt mondja, hogy butaság és hogy rosszul látom :( de hát akkor nem éreznék így.
2013. aug. 9. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre válaszolj, hogy nem látod rosszul. Hanem tény, hogy veled nem foglalkozik. És attól még, hogy gyerek vagy, lehet neked is igazad.
2013. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké próbáltam vele beszélni már nem egyszer deő nem így gondolja, mit kéne csinálnom?
2013. aug. 9. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor legyél cseles. Próbáld meg kihúzni belőle a dolgokat pl; Mi volt ma a munkahelyeden?

Elmentem egy konferenciára.

Miről szólt?

A Darwin elméletről.

És az micsoda?

stb

Csak észreveszi magát. Vagy ha nem akkor mond azt hogy pl; Anyu elviszel a vidámparkba szombaton légyszíves! Nagyon szeretnék elmenni oda! Ha azt mondja nem lehet mert a párjával lesz vagy valami,akkor ajánlj fel neki egy másik időpontot. Ha megint nemet mond mond azt hogy "Na látod erről beszéltem" Innentől már nem mondhatja hogy nem igaz,és kénytelen veled több időt tölteni,és ha nem egy érzéketlen bunkó az anyukád,foglalkozni fog veled is. Valószínűle ez egy átmeneti állapot mert most dúl a láv meg minden.


UI: Mi lenne ha te beszélnél anyudnak a napodról?

2013. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk roszban meghalgat csak ugy érzem mintha egyre joban ki akarna zárni az életéből.

Jó ez a vidámparkos ötlet csak ot is biztos felültetne engem valamire és kb ennyi kint lenne a párjával.

2013. aug. 10. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!