Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehet egy civil emberne...

Milyen lehet egy civil embernek, ha egyszer csak "belecsöppen" a cirkuszi életbe?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményeitekre (esetleg a tapasztalataitokra). Be tud szokni vajon egy „külsős”, ha férjhez megy egy artistához, bohóchoz vagy akárkihez?
2013. aug. 7. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom ilyen még nem volt.Csak szakma beleikkel házasodnak.
2013. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Ők állandóan vándorolnak (sztem nincs is állandó lakhelyük csak mikor szünet van), nem igazán tudnak ismerkedni civilekkel. Idejük sincs, de szakmabelivel jön össze, egy helyen vannak mindig, éjjelük szabad, akkor együtt tudnak lenni. Legalábbis én így képzelem el.
2013. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De gondolom, azért eljárnak egy-egy előadás után szórakozni, vagy beülnek valahova beszélgetni, meginni valamit. Erre gondoltam, hogy ha egy ilyen alkalommal megismerkednek egy civillel, esetleg létrejön a kapcsolat, a civil pedig beköltözik a cirkuszba, ő is úgymond tagja lesz a társulatnak, akkor azt hogy lehet megszokni? Nem különböztetik meg? Vagy hasznossá tudja egyáltalán tenni ott magát?
2013. aug. 7. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

" Csak szakma beleikkel házasodnak. "


-gondolom a vékony belek a vastag belekkel ,vagy fordítva ....

2013. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

beköltözik a cirkuszba?

az nem átmeneti melegedő, a semmiért nem fogják eltartani, meg szállást adni neki

ők "művészek", és ezt éreztetik is veled majd

2013. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te tetted fel azt a kérdést is, hogy mit csinálj a lányoddal, aki cirkuszba akar dolgozni?
2013. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze nem úgy gondoltam, hogy csak „élősködni” menne be, hanem hogy ő is beépül valamilyen szinten a társulatba. Csak ugye azt mondják, hogy aki nem született cirkuszos, annak nagyon nehéz egy ilyen összeszokott közösségben (ahol általában generációk élnek együtt) helytállnia.
2013. aug. 7. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!