Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki belemenekült egy...

Van aki belemenekült egy házasságba?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Története? Milyen vége lett?
2013. aug. 6. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyám. Mert otthon terror volt. 6 év után válás, és újabb terror de most miattam.


Azt tanultam meg anyámtól, hogy bármilyen rossz is a helyzet nem szabad menekülni.

2013. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Kilátástalan helyzetemből nem volt más megoldás. Számomra szimpatikus férfival házasodtam a házasság azóta is tart, , én megtanultam rengeteg dolgot mellete, egyáltalán nem bánom.szerelem sose volt, de tisztelet szeretet igen.ennek 9 éve.
2013. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

"szerelem sose volt, de tisztelet szeretet igen.ennek 9 éve."

És nem bánt, hogy már sosem élheted át az igaz szerelmet?

2013. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Ismerek olyat,már el is váltak!
2013. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Megvolt a nagy szerelem is előtte. Csinált nekem egy gyereket majd lelépett.a gyermeket örökbe adtam (nem kell kötekedni, jobb neki igy, tudom hogy szerető szülei vannak, , és nem nem bántam meg az örökbe adást. ) ugyhogy nem, nem bánom.
2013. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyám miatt menekültem egy házasságba. Az ok hogy anyám agresszív alkoholista volt. Hamar rájöttem, hogy nagy hiba volt. Mindenesetre 8 évig próbáltuk hátha működik, de nem, így el is váltunk.

Ha újra kezdhetném vagy bárkinek tanácsolhatnám akkor azt mondanám , hogy SOHA nem házasodjon kényszerből vagy azért mert menekül valami elől.. Nem old meg semmit..

2013. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akartam,de végül nem tettem.Szüleimmel sose volt jó kapcsolatom,14 éves koromig bepisiltem minden éjjel és nem szervi okok miatt (aztán kllégista lettem és ez elmúlt),szóval szörnyű volt.Azért nem lett belőle semmi,mert rájöttem,hogy ez az életem folytatódna,csak máshoz alkalmazkodok muszájból.Anyagilag sajnos nem tudtam megtenni,hogy egyedül elköltözök.


Végülis sikerült megállnom a helyem egyedül is,de sok olyan dolgot viszek magammal,amin az ország pszichológusai meggazdagodnának.

2013. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!