Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zenészek, együttesek tagjai...

Zenészek, együttesek tagjai hűtlene (bbe) k?

Figyelt kérdés
Érdekelne mindkét oldal véleménye. Zenész feleség és zenész szeretője is.
2013. júl. 22. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen azok, már csak menőségből is
2013. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Persze vannak kivételek...hogy erősíthesse a szabályt :P
2013. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez nem feltétlen igaz. Csak annyira mint mások. Köztük is vannak jócskán hűséges fajták meg kevésbé hűségesek.
2013. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ők is normál emberek mint bárki más. Köztük is van olyan aki hűséges típus meg van olyan aki egyáltalán nem az. :)
2013. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem inkább amiatt van ilyen benyomása az embernek, hogy sokan közülük híresek, és minden lépésüket megírja az újság, így az esetleges félrelépésüket is. De még az ő esetükben is valószínűnek tartom, hogy a valóság nem ilyen rossz, csak az újságok szeretnek mindent felfújni.


Azt is valószínűnek tartom, hogy az ismert, vagy helyi körben ismert emberek több lehetőséget kapnak a félrelépésre, tehát többen vágyakoznak rájuk. A nagyobb kísértés magával vonhatja, hogy többször is engednek.


De szerintem önmagában az, hogy valaki zenéből él, pl. az a munkája, hogy egy étteremben esténként zenével szórakoztatja a vendégeket, még nem hajlamosít a hűtlenségre.

2013. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Férjem dobos. Bár már nem járnak fellépni, de ha járnának is mindegy lenne. Alapból nem nőfaló típus, de elmondása szerint mikor minden hétvégén felléptek akkor is max. csak a gitárosukat zsongták körül. Amúgy a gitárosuk is egy tündéri ember, nem használta ki a helyzetet. Mára már mindegyikük tisztességes, hűséges családos ember.


Én is azt gondolom, hogy ha ilyen történik, az megtörténik nem zenész családban is. Alapból arról van szó, hogy a híres emberekről folyton cikkeznek, és nyilván aki már elér egy ilyen szintet, az több mindent megenged magának. No meg jellemfüggő, kire hogyan hat a siker. A siker sok mindenkit megváltoztat, de nem csak a zenészeket. Inkább úgy tedd fel a kérdést, hogy a híres emberek hűtlenebbek?

2013. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem egy étteremben zenélő szintetizátorosra gondoltam. Ismert, sztár banda nagyon jól kinéző tagjaira. :) Náluk hatalmas a kísértés és a rajongás.
2013. júl. 22. 11:01
 8/8 anonim ***** válasza:
sok dj-t ismerek...a férjem is az....és hüségesek :) persze van, aki nem...falja a nőket...de ez meg ugye bárhol előferdül :) kisértés lehet bármikor bárkinek...a kérdés a személyisége...
2013. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!