Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kála névről?

Mi a véleményetek a Kála névről?

Figyelt kérdés
A vezetéknévhez illene, de nem tudom mennyire csúfolható, illetve kinek mi ugrik be rola? Nekem a viràg, de kíváncsi vagyok a véleményekre.
2013. júl. 18. 21:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Tarzan mese jut róla az eszembe, a gorillamamát hívják Kálának. :) De nem értem, az előző Tarzanos miért lett lepontozva, egy fantasztikus, szívbemarkoló meséről beszélünk, és egy pozitív karakterről.


Pont ezért nekem ez egy nagyon kedves név, és egyébként is szépen hangzik. Egy céltudatos, erős nőt tudok elképzelni hozzá.

2013. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
78%
Szép a hangzása, de gyereknek nem adnám.
2013. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Gumimacik Kála hercegnője, szép név.
2013. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Szép név, egy időben nekem is tetszett, lehet majd még elgondolkodunk rajta!

Mondjuk a családban van több Klára is, lehet ezért félre érthető lenne.

Nekem a virág jut róla eszembe, bár a Tarzant is láttam és tetszett.

Adjátok bátran, boldog baba várást!

2013. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
62%

Nekem tetszik. Nem mindennapi, de egyszerű, elegáns név. Nem hangzik furcsának egyáltalán.

Tényleg nagyon tetszik, ez az első olyan név itt a gyk-n, nekem legalábbis, amit még nem hallottam, és ami úgy különleges, hogy nem cigányos, vagy külföldi hangzású.

2013. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
elég cigányos
2013. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én nem adnám, mert kólának lehet csúfolni. És túl ritka név, azokat szokták leginkább kigúnyolni.
2013. júl. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
58%
Nekem elég sok furcsa nevű ismerősöm van (Amália, Liliána, Nelli, Franciska, Adél, Sztella, Szofia) és érdekes, egyiküket sem csúfolták soha a nevük miatt. A gyerekeknek nem furcsa, ők úgy szokják meg, hogy van ilyen nevű ismerősük.
2013. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Elég zenekaros neve van... Ugyanis a Kaláka együttes neve jutott eszembe :D
2013. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

diszkrét válasz: nekem nem tetszik

direkt válasz: szar

2013. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!