Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a párom ilyen...

Mit kezdjek a párom ilyen megnyilvánulásaival? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnap péntek volt, kicsit elhúztuk az estét, 9kor fogtam neki melegszendvicset összedobni, közben a barátomra rájött a magyar zenés hangulat: youtuberól népdalokat, csík és fonó zenekaros feltételeket hallgatott - elég hangosan - kb másfél óráig, amíg össze nem szólalkoztunk. Kérdezgette, hogy idegesít már, mert szóljak, nem idegesített, mondtam, hogy hagyja. Majd fél 11 körül talált valami borzalmas minőségű számot, zavarta a fülem, szóltam, hogy na most halkítson, mert nagyon sérti a fülem a szar minőségű felvétel. Azt mondta semmi baja a minőségnek, ez így szól, nem csinált semmit. Egy percig bírtam, valószínűleg durvábban rászóltam, hogy vegye már halkabbra, mert az előbb kértem ugyan, de semmit se csinált. Mire ő kiakadt, kikapcsolta az egészet, rámförmedt, hogy ezt normálisan is közölhetném, mert már unja a folyamatos hisztijeimet. Majd nem szólt hozzám egész este. A problémám az, hogy mindig így viselkedik, előadja a figyelmest, szóljak ha valami nem tetszik, amikor szólok, akkor fel se fogja, nem veszi komolyan, aztán nekem elpattan az agyam, akkor meg kikiált hisztisnek és sértődöttet játszik. Mondtam neki este is, hogy én azt kértem halkítson, nem azt, hogy kapcsolja ki, de ilyenkor direkt ilyen. Normális ember ebből nem csinálna ilyen vitát vagy igen?

2013. júl. 6. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb először megkérdezi hogy nem zavar e, akkor mondd rögtön hogy zavar és kész. Nem kell megvárni a hisztit.
2013. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván akkor szólok, amikor zavar, a hülye zenéje elején szóltam, hogy na ez most zavar, halkítson és elengedte a füle mellett.
2013. júl. 6. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ajándékozós alkalomra vegyél neki egy jó minőségű fejhallgatót.

Én is úgy hallgatok zenét, nem zavarok senkit.

Hangfalon csak akkor megy ha feleségemnek is tetszik, vagy szeretne zenét hallgatni.

(Párod eléggé hisztis fickó lehet.)

2013. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb van hasonló, akkor szüntesd te meg a problémát, szó nélkül. Odamész azt lehalkítod. Vagy ráadsz egy fülhallgatót.

Biztos a stílus nem tetszett neki, mert már fogyott a türelmed és ingerült voltál. Ezért nem szólni kell, hanem csináld meg magad. Szerintem

2013. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem egyedül hallgatta, van füles itthon, ezt ilyen péntek esti aláfestő zenének gondolta. Halkítani csak a gépen keresztül tudtam volna, és ő ott ült a gép előtt. Ha pedig odateszek egy fülhallgatót elé akkor meg az a baj, ha hangos akkor nyissam ki a szám, ne célozgassak. Igazából mindegy, minden baj lett volna.
2013. júl. 6. 08:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, dettó az én párom... Csak ő még pluszban zenész is, és ő énekel és gitározik - orbitális hangerőn. Szóljak, ha zavar. Aha... Amikor szólok, hogy na most akkor kicsit már mérsékelje a hangerőt, mert aludnék, akkor egyből "jólvan, értem, akkor bekussolok, tudom, hogy sz@r..."

És még a nők a hisztisek... Röhögnöm kell...

2013. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!