Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nemtudjuk...

Mit csináljak? Nemtudjuk egymást megérteni vagy, hogy nevezzem.

Figyelt kérdés

Elmondtam a barátomnak mindig, hogy mi a baj vagy min kellene változtatni,de 2hete kb. mindig van valamin összeveszni.

Régebben bajom volt ,hogy a puszik,csókok száma lecsökkent,meg,hogy nem hülyéskedünk már annyit, változott is,de 2hete úgy minden összejön.Szóltam nki, hogy ne piszkáljon állandóan a hülye vicceivel, mert nekem már nem vicces,de tegnap is csak kezdte,meg néha megfogta a seggem,megsimította..este jól összevesztünk telefonon,mert beszóltam neki, gondoltam hagy kapjon ő is ha velem ilyen, lett ám cirkusz, hogy eztmost miért,meg mibajom van.Elmondtam neki, nekem esett,hogy rajtam eligazodni nem lehet,egyszer ez a bajom, aztán amaz, felhozta a csókot,puszit is énmeg mondtamneki,hogy bocs hogy csak nekem hiányzott a csok+ilyenek,erre ő: ne tereljél nem erről volt szó.

Egyszerűen nem bírok már vele beszélni,meg már lassan nem is akarok, mert ha megjegyzek valamit akkor jön az ordibálás.Nem lehet normálisan megbeszélni?

Ha én akarok vele lefeküdni jön az,hogy fáradt,most kelt fel, vagy hogy ő tvzni akart(persze előtte cirkusz mert ő kikapcsolta a tvt és odajön, hogy na ittvagyok(nem vidáman!hanem ilyen na basszunk aztán hagyjál már nézni azt a szart) és ebből is cirkusz lett hogy nekem már így rohadtul nem volt kedvem együtt lenni.

múltkor összeveszett velem azon,mert talált "bikinis"képet magamról a telómban,amit persze neki csináltam,csak úgy voltam vele,hogy majd nézi a képeket és megtalálja ő.A veszekedésnek vége lett, odarántott magához és szex lett a vége..

Egyszerűen nem értem! Elhiszem,hogy fáradt mert dolgozik, hol 50fokban,hol napszúrást kap,meg otthon se oké náluk sose semmi, de akkor is.

Vele ezt én már nemtudom megbeszélni,mert ordibálás lesz a vége.

Mondtam,hogy aludjon itt hétvégén ha akar,mondta,hogy akkor pénteken,erre tegnap mondja hogy átmegyek én mert ő nemfog kijárkálni mindennap(neki drágább is).de nem ezt beszéltük meg...


2013. júl. 5. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem kéne kicsit elszakadnotok egymásról? Ha nem lennétek egymás fenekébe ennyit, talán működne a dolog.
2013. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj de nem értelek. Ha fogdossa a segged meg simogat az baj? Ha felesleges veszekedés után szex van az is baj? Ha azt mondja hogy Te aludj nála, akkor mit kell ezen cirkuszolni, összeszeded a cuccod és mész-ha jól sejtem te otthon vagy egész nap, miért olyan nagy gond, hogy ne ő mászkáljon még munka után?

Ha tv-zni akar,akkor meg ne duzzogj, hanem bújj oda hozzá, és szép lassan tereld máshova a figyelmét.

2013. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én szívesen átmegyek, nem arról van szó,de mindig én alszok ott.

Nem az a baj,hogy fogdos,hanem az ágyban nemérten miért nem tud? Ne takarítás közbe kezdjen el "piszkálni" főleg, hogy 5méterre más is van.És igen úgy csináltam ahogy írtad kedves válaszoló, hogy simogattam, odabújtam, puszilgattam volna ha nem húzza arrébb a fejét, kis idő múlva megfordultam, hogy én akkor alszok,erre duzzogva nekem esik hogy na itt vagyok, milesz?!stb.és még ekkor is én voltam a szemét, ja igen ésnagyon jó volt nézni azt az unott fejét miközben simogattam..

2013. júl. 5. 11:59
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez annyira tipikusan nincs probléma,akkor ugyan csináljunk már. Találj magadnak te is valami elfoglaltságot, és akkor nem fogsz feleslegesen nyüglődni.
2013. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég, hány évesek vagytok....
2013. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Nekem a leírás alapján 17-18 évesnek tűntök, és nagyon éretlennek a párkapcsolatra. Szerintem egy kicsit csökkenteni kéne a találkozások számát, és több időt tölteni külön.
2013. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

'Elmondtam a barátomnak mindig, hogy mi a baj vagy min kellene változtatni,'

Egy kapcsolat nem arról szól, hogy te mondod mit változtasson és ő meg szót fogad.

2013. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Óvoda 2.0
2013. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt mindketten éretlenek vagytok egy komoly kapcsolatra,másrészt talán kicsit el kéne engednetek egymást,talán túl sokat vagytok együtt.
2013. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!