Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fogsz csinálni a következő...

Mit fogsz csinálni a következő 7 órában?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 22:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Aludni esetleg még megnézek egy rövid filmet kb 30 perceset aztán megyek aludni:)
2013. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
én is az utolsó vizsgámra tanulok, örülök, hogy van sorstársam :)
2013. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
először valami filmet sasolok meg, aztán sokáig a szemhéjam belső felét.
2013. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Kajálok valamit, barátom lefekszik aludni. Utána szerintem Neil Gaimant olvasok, esetleg nézek valami filmet. Netezek. Reggel felé meg elmegyek majd aludni, de az még jó 5-6 óra szerintem.
2013. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Menjtek már a hülye cigitekkel, kezdem már megkívánni, pedig nem kellene:D


Egy kicsit még fent leszek szerintem, aztán fogat mosok, letusolok, kicsit belevasalok a hajamba mert holnap reggel úgyis leszarnám, azután remélhetőleg aludni fogok ameddig fel nem csendül a telefonomon az ébresztő.

2013. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes, hogy ilyenkor szinte mindenki csak "menő" zenéket sorol fel. Senki nem hallgat semmi gázt, nem olvas, néz, csinál gáz dolgokat. Hol vannak a valóságban ezek az emberek?
2013. jún. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez nekem is megfordult a fejemben. :-)


Én próbálok majd tanulni angolul, de lehet, hogy megint csak zenehallgatás és olvasás lesz belőle. Takarítanom is kellene, de szerintem azt meghagyom holnap délutánra.

2013. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Befejezetem a könyvet, amit olvastam. (Időtlen szerelem trilógia, ciki, hogy tinikönyv, de tetszett)


Leválogatom a fehérneműs fiókomat.

Horgolok egy órát, mert nem haladok (édesanyámnak táskát horgolok)


Megnézek egy filmet a konyhában, amíg elkészítem a rakottkelt holnapra.


Elmosogatok, pakolok kicsit, mert a naokban nem volt rá időm, kicsit szalad a lakás. Felporszívózok, felmosok.

Ha még marad időm, amit kétlek, akkor tovább horgolok, majd elmegyek kutyátsétáltatni. (Le is telt az idő, sőtt. Viszont ezután bemegyeka belvárosba találkozom a páromal, és egy közös baráttal, kb este 10 lesz mire hazaérünk)

2013. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Hat engem kitoloncoltak otthonrol mert anyamhoz jon egy pasi szoval:D
2013. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

3 órát elvesztegettem az internettel...áááq nem tudom hogy hozom be


28#

2013. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!