Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerethetném jobban az...

Hogyan szerethetném jobban az anyósomat?

Figyelt kérdés
Még azt sem bírom elviselni, ha a közelemben van... Már csak ha megszólal is robbannék legszívesebben. Olyan rossz érzés, de úgy érzem, hogy szívből utálom. (Mellesleg rászolgált.)
2009. okt. 10. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy tudod jobban szeretni, ha félre teszed, amit tett eddig. Ha ez sikerül és tiszta lappal indul nálad, érzi, hogy nincs benned iránta ellenszenv, akkor talán ő is máshogy fog hozzád viszonyulni. Próbáld kifejezni, hogy szeretnéd vele szorosabbra fűzni a szálakat.
2009. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ekkora undor mellett nem tudom, hogy változtathatnád meg, de hajrá, hátha összejön, ahogy az első írta.
2009. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert kene szeretni?Ha raszolgalt szard le magasrol.Minek eroltetni...
2009. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha a férjem is látná, hogy bírom az anyját. Jól esne neki, ha látná, hogy szeretem.
2009. okt. 10. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Hála Istennek a szeretetet nem lehet erőltetni, és ez így van rendjén. Ha ekkora undort érzel iránta ebből szeretet soha nem lesz, próbáld meg elviselni, dicsérd, ha úgy érzed ő is tesz valamit kettőtök "ügyének" előremozdításán, kérj tőle tanácsokat...süssetek együtt...etc. De szerintem " szeretni" soha ne is próbáld, mert úgysem fog sikerülni. Mellékesen megjegyzem hasonló cipőben járok, mindketten tudjuk hogy mi a helyzet, elviseljük egymás társaságát, de ha egy mód van rá, hallani, látni én sem akarom őt.( ő is rászolgált, erről könyvet is írhatnék)
2009. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézegessetek koporsó-katalógusokat, menjetek közös csajos programokra kegyeleti szolgáltatókhoz, nézegessetek szemfedeleket, válogassatok a sírkövesek kollekcióiból, beszéljétek meg, hogy a ma divatos koszorúk közül melyik tetszik nektek.


A lényeg a közösen eltöltött idő.

2010. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te utolso, tiszta idiota vagy!
2010. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!