Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kacsint rám?

Miért kacsint rám?

Figyelt kérdés

barátom 2hete rászokott arra, hogyha ránézek a jobb szemével rám kacsint.

Nagyon idegesítő már, szóltam neki, hogy ne csinálja, de nem hagyja abba. Másra nem kacsint, csak rám, annyira zavaró.

Ha észreveszem és látja, hogy nem tetszik egyből mondja hogy "jaj, valami belement a szemembe" nagyon idegesít. Mit csináljak vele?


2013. jún. 11. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeret, én anyunak szoktam kacsintani meg csücsöritek is

Azért mert bírom a fejét

Örülj neki míg kacsint, mást le se sz*r hapsija

20/F

2013. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél róla tudomást, majd leszokik róla.
2013. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
ez olyan kis huncutkodás... :D
2013. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda mocsok! Hagyd ott!
2013. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem az, csask olyan mintha rángatózna a szeme...volt már ismerősöm akinek volt ilyen betegsége.

de figyeltem beszélgetés közben, másoknál, haveroknál stb nem csinálja csak nálam

2013. jún. 11. 17:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem életed legnagyobb és legnehezebb problémájával állsz szemben. Én a helyedben nem is tudom, hogy élném túl ezt az egészet. Sajnállak.
2013. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyuzz, 5 napot az életedből bármilyen rossz körülmények között kibírsz, igaz-e? Legyen az elkövetkezendő 5 nap szenvedéssel teli, hogy utána minden rendbe jöjjön! Az elkövetkezendő 5 napban, ne reagálj semmit a kacsintásra, mintha nem is létezne, mintha ez egy teszt lenne, kibírod-e szemrebbenés nélkül. :)Esetleg annyit reagálhatsz, ha ezt látod, hogy rámosolyogsz. De csak finoman, halványan, fogak mutatása nélkül. Mint amikor meglátsz egy kiskutyát, és önkéntelenül elmosolyodsz, valahogy úgy. Ez amúgy még hasznodra is válhat, ha tudnád hány ember szenved önkontroll hiányában, remélem te nem. Ezzel tesztelheted magad, csak ne kelljen csalódnod. :/
2013. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ticc-el a szeme (ez az a bizonyos "rángaózás". Ha szándékosan csinálja, akkor szólj rá, hogy hagyja abba, és amikor újra csinálja, mindig állj fel és hagyd ott, faképnél. Hamar le fog szokni róla.
2013. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
szakíccsatok!
2013. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
remélem nem komoly..
2013. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!