Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok eről?

Ti mit gondoltok eről?

Figyelt kérdés
Szoval én nem apuval élek,de hetente 1x szoktam menni hozzajuk...Nagyon ritkan kerek penzt tőle,de neha meg kérem hogy vigyen el ide ,vagy oda(ha valahova messzebbre kell mennem)és ő altalaban elvisz,mindig meg kérdezem,hogy haragszik e mindig azt mondja,h nem,meg,hogy barmikor szóljak neki..Meg most az utobbi időben vittem magamal hozza a baratnom is,mert,hogy ott unatkozom ,mert amikor ott vagyok,akkor apunak van dolga..Erre ma a mostoha anyam,mondta,hogy többett ne kérjem meg aput,hogy vigyen ide oda,mert nem szép,meg ,hogy olyankor apu is nagyon mérges,meg ,hogy minek viszem oda a baratnomet,mikor az nekik senki meg semmi...Apu ezt nem hallotta,de nem tudom,hogy tenyleg kiakad e olyankor.Mondta a mostoha anyam,hogy ne mondjam apunak ezt,hogy ő mondta.Az ő lanya mindent csinalhat...Nekem apu mindig azt mondja,h barmikor vihetek akit akarok ,meg alhatunk is ott meg stb,mert,hogy en otthon vagyok nalla is
2013. jún. 9. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mondcsak el apádnak a mostohád csak sajnálja rád a benzinpénz, gondolom a saját gyereke barátai nem zavarják.
2013. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mondd el ezeket apádnak,mert mostohaanyuci valószínűleg csak keveri a lekvárt.Ismerős a szitu.
2013. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Mondd el apukadnak! Biztos csak neki nem tetszik ez az egész... Nálunk is ez van kb.
2013. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Naná h mondd el !!! Fúj de egy utálatos no lehet ..
2013. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, a lényeg, h. a mostohád szeretné, ha nem vinnéd a barátnődet is hozzájuk? Illetve nem rángatnád apádat ide meg oda?

Anyudnak van új kapcsolata? Tetszene neked, ha a pasi az előző házasságából lévő gyereke hozná a haverját is magával hétvégére?


Nem akarom védeni a mostohaanyádat, de az érem másik oldalát is nézni kell. Nem vagy már bébi, próbáld meg némiképp tiszteletben tartani apádék családi életét, függetlenül attól, hogy a mostohaanyád lánya mit csinál vagy mit nem. Apád új családjához neked is kell alkalmazkodnod, légy kedves, segítőkész, viselkedj természetesen, próbálj normális kapcsolatot kialakítani velük. Tudom, hogy baromi nehéz, de hidd el, nem csak neked, hanem apádnak és mostohaanyádnak is az.

2013. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!