Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak érdekből tartanád a...

Csak érdekből tartanád a kapcsolatot az ismerősöddel?

Figyelt kérdés

Vagy leépítenéd teljesen?

Vendéglátósok vagyunk, ő már kint dolgozott Svájcban mikor én kimentem gyakorlatra, de miután lejárt nem alkalmaztak tovább. Itt ismertem meg, (neki amúgy van kint svájci rokona).

Szóval szerzett nekem munkát, ami a gyenge nyelv miatt nekem nem ment volna. (3600CHF nettó). Majd egy másik munkát 4800 CHF. Nagyon átlátja a svájci dolgokat.


Mellette viszont félelmetesen idegesítő, irritáló személyisége van. Legváratlanabb időkben hív, ír FB-on teljesen jelentéktelen dolgokat. (Már szinte zaklat).

Társaságban sem tud viselkedni, múltkor a semmiért elküldte a pincért a kurv@ anyjába, majdnem elsüllyedtem. Sokszor történt hasonló. Elég idegbeteg.

Ezek miatt nincs egy barátja se, barátnője, stb.

Ha eszembe jut az ember már kiráz a hideg.


Ebben a válságban, viszont nem árt egy ilyen kapcsolat, a pénz pedig nagyon magas életszínvonalat biztosít számomra.


Ti mit tennétek? Én 26/F Ő 38/F


2013. máj. 30. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem veszi észre magát, akkor azt se fogja észrevenni, hogy érdekből vagy vele. Én tartanám vele, csak akkor adnám fel az egészet, ha már tényleg az nagyon agyamra menne.
2013. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Énis tartanám vele. . .Mért is ne,mindenki pénzbol él. . .
2013. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már szerzett Neked egy jól fizető állást,így nem feltétlenül van rá szükséged ahhoz,hogy boldogulj.Lehet,hogy bunkón hangzik ez,de ha ennyire elviselhetetlen a stílusa,akkor fokozatosan,finoman építsd le magad mellől.
2013. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!