Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kifogytunk a programokból!...

Kifogytunk a programokból! Hová mehetnénk?

Figyelt kérdés

Bár nagyon ritkán vagyunk együtt a párommal,mert külföldön dolgozik és így végül is bármi jó csak együtt legyünk de a mozizás, termálfürdőzés, már unalmas.

Jövőhéten ismét haza jön, egy hétig együtt leszünk és kellene valami jó ötlet!

Ő már megint a termál fürdőt részesítené előnybe, én gondolkodom másba például Nyíregyházi állatkert, vagy esetleg Tokaji hegy megmászása vagy Tokajban egy napos kirándulás.

Az állatkert egy könnyű dolog, de pl Tokajra ha autóval megyünk lehet ott egész nap ingyen parkolni a hegy közelébe, vagy ezek a parkoló automaták hogy vannak? Egész napos jegy mennyibe kerül? Gondolom ott csak nem törik fel az autót. Ha más milyen ötlettel előrukkoltok annak is nagyon örülnék!


( egyébként Debrecen mellett lakunk, szóval inkább Hajdú Bihar megye vagy még Szabolcs megye "eleje" a megfelelő!


2013. máj. 29. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a Szegedi Vadaspark? Az is nagyon jó hely :).
2013. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mostanra ez már nem jó de ajánlom a következő alkalomra

krimiestek.hu

2013. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Bocsánat a kérdésért, de mit fogtok csinálni, ha tartósan együtt lesztek??!


Amúgy van egy régi találmány, az a neve, hogy könyv!

2013. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy Tokajban ingyenesen lehet parkolni. Csak ha valami nagyszabású rendezvény van, akkor szokták fizetőssé tenni.

Ha már nyíregyházi állatpark, akkor érdemes a múzeumfaluba is kimenni, de van mellette egy kalandpark is.

2013. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könyv..és olvassanak fel egymásnak? Szerintem KÖZÖS programra gondolt, és a könyv, az nem igazán közös program.
2013. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég tartósan együtt vagyunk, már lassan 7éve! Mindezek mellett sokfelé programunk volt de nem akartam részletezni! Köszönöm minden normális válaszírónak! :)
2013. máj. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!