Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek meddig tartott a gyermek...

Kinek meddig tartott a gyermekelhelyezési per, és kinek ítélték a gyermeket?

Figyelt kérdés
Hányszor jelentetek meg a tárgyaláson? És kinek mennyibe került?

2013. máj. 7. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Márciusban adtam be sürgősségi eljárást kérve, május elején volt az elso tárgyalás es május végen a második. A masik fel nem volt jelen egyszer sem, igy egyértelműen en nyertem. A perköltség 30e volt, a vesztes félnek kellett fizetnie. Ügyvédem nem volt.
2013. máj. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gondolom akkor eleven nálad volt a gyermek, hogy neked ítélték?

Mi számít ha az anya neveli éveken keresztül de az ítélet hozatal közben az apánál van a gyermek hónapokig,kinek ítélik a gyermeket?

Aki 4 évig nevelte a tárgyalás előtt , vagy aki 3 hónapig a tárgyalás ideje alatt?

Számít az valamit hogy épp kinél tartózkodik a gyermek tárgyalás ideje alatt?

2013. máj. 7. 07:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, nálam volt eleve, a masik felet eleve nem is érdekelte.

Alapból az mondanám, hogy az az esélyesebb, aki hosszabb ideig nevelte a gyereket, de kérdés, hogy miért került át a masik szulohoz.m

2013. máj. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért mert az anyuka külföldön él, de gyermekét nem viheti át csak 3 hónapra fél éven belül.

Tehát más megoldás nincsen , minthogy a 3 hónap alatt az apa nevelje a gyermeket mivel az anya nem tud biztosítani lakhelyet 3 hónapra magyar országon mert külföldön van a lakása.

Az apa pedig nem adta engedélyét a vízumhoz.

2013. máj. 7. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Oh. Értem. Hat akkor ez annyira nem lesz egyszeru, hiszen ha jol értem, nem a szomszédba vinne anya a gyereket.... Ha nem tud felmutatni biztos állást, megfelelő lakóhelyet, óvodát/iskolát a gyereknek, mindezt adott ország hatósága álltál kiállított hivatalos fordítással ellátott igazolasokon, en nem sok esélyt látok ra.....
2013. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lakás, munka, családi háttér meg van minden, beszéltem egy ügyvéddel és ő azt mondta hogy bele számít a férjem keresete is szóval nem csak az én helyzetemet nézik hanem ahol fog élni a gyermek.
2013. máj. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!