Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez sza. Rkeverésnek számit?

Ez sza. Rkeverésnek számit?

Figyelt kérdés

Adott egy pár,ahol az egyik félnek egy kb egy hete ismert ember azt irja h "a párodra rámozdultak,de nem tőlem tudod".

A rámozdulás egyébként igaz,de mivel nem reagált rá semmit,ezért nem tulajdonitott neki jelentőséget h szoljon a párjának,ha tovább probálkoznak nála akkor megteszi.

Lehet h én gondolom rosszul,de sztem ha nem akar bekavarni akkor vállalja h tőle jött az info.


Szerintem minden olyan mondat mögött sz.arkeverés van ahol hozzáteszik azt h "nem tőlem tudod" v "ne mond el h én mondtam".


Ti mit gondoltom erről?


2013. ápr. 6. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem minden olyan mondat mögött sz.arkeverés van ahol hozzáteszik azt h "nem tőlem tudod" v "ne mond el h én mondtam".


Ti mit gondoltom erről?"


Nem értek egyet. Pont két hete mondtam én is egy kedves kolléganőmnek, hogy megtudtam, ki akarják rúgni, és szóltam neki. Mondtam, h ne tudjon róla, illetve ha mégis, nem tőlem tudja.. és nem szar.t kavarni akartam.

2013. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen ez sz.rkeverés.
2013. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sza?
2013. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Igazad van persze,mert abban a szituációban az volt a helyes.


Viszont én inkább párkapcsolatra gondoltam,h ott vmelyik félnek ilyet mondanak.

2013. ápr. 6. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
1. vagyok. Én nem gondolnám akkor sem annak, főleg hogy írod, valóban igaz a rámozdulás. Inkább figyelmeztetés, h résen legyen akinek résen kell lennie. És miért is kéne kiadni, hogy tőle van az infó? Nyilván nem akar konfliktust. Én biztos inkább azt csinálnám, hogy nyitott szemmel járnék, az infót meg megköszönném.
2013. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Egészséges kapcsolatban ez nem okoz gondot s köszönet jár érte. Persze csak akkor ha igaz is. Szarkeverés akkor lenne ha nem igaz.


Persze nekem volt olyan nőm is akivel emiatt éjszakai balhé lett volna. Ő képes volt olyan nőre is féltékeny lenni akivel a mai napig nem találkoztam.


De ilyenkor se baj ha ilyen "szarkeverés" miatt ez utóbbira derül ki mert az ilyen nőtől meg a lehető leg hamarabb meg kellene szabadulni.

2013. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít annak.Ez egy figyelmeztetés számodra,hogy jobban figyelj oda.Mindegy,hogy ki figyelmeztet és miért,milyen indíttatásból,ha az információ igaznak bizonyul,akkor nem sz@rkeverés,hanem egy tény.
2013. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!