Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám szomorúbb mint szokott...

Apukám szomorúbb mint szokott lenni, lehet ez az oka?

Figyelt kérdés
Februárban megjött... egy hónap kimaradt és most megint. Nem mondtam el neki az elsőnél, és most lehet hogy megtudta. Általában vicces vidám apukám most levert és csak kényszeredetten tud mosolyogni. Lehet ez az oka annak hogy szomorkás?
2013. ápr. 6. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivan??? Mi köze annak hogy megjött neked, apád jókedvéhez??? Szerintem azért szomorú apád mert ilyen hülye lánya van.
2013. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek, hogy egy felnőtt ember azért lenne rossz kedvű, mert a lánya nem mondta el, hogy menstruál!! Nyugi, nem ez az oka.
2013. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele!(Nyugi biztos nem a menstruáció az oka)
2013. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Annak idején én elmondtam apukámnak, örült, hogy beavattam.


Ennek ellenére azt gondolom, hogy nem ez bántja, bár a te életedben ez hatalmas dolog, és természetes, hogy ha bármi felmerül, a saját életedből indulsz ki, amikor az okokat keresed, annyira nem nagy dolog, hogy ez leverjen egy felnőtt férfit. A legjobb azonban, ha beszélgetsz vele erről is, és arról is, hogy miért szomorú.

2013. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak az időjárás teszi, nem hiszem, hogy ilyesmi miatt szomorú lenne, hiszen ez nem egy szomorú esemény :)
2013. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most te sem gondolod komolyan, ugye??

Miért lenne szomorú emiatt?

Teljesen más oka lesz, valószínűleg tőled független. Kérdezz rá, ha látod rajta, hogy gond van. Kérdezd meg, tudsz-e segíteni.

2013. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg elhagyta a szeretője...
2013. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Unokat szeretne es ti most probalkoztok esetleg? Máskülönben nem értem.
2013. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle mi a baja! Én nem gondolnám hogy ez.....
2013. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!