Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá az apámat,...

Hogyan vegyem rá az apámat, hogy szebbé tehessem a kertünket?

Figyelt kérdés
olyan a kertünk, hogy rendesen szégyellem, rendetlenség, hanyagság, trehányság. Rendbe szeretném tenni, de az apám nem engedi, hiába mondtam neki, hogy egyedül is megcsinálom, hajthatatlan. Mit tegyek? én ezt nem bírom nézni, anyu is mellettem van 20-L
2013. ápr. 3. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kimész a kertbe és megcsinálod amíg az apád szunyókál.
2013. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem engedi? Igy nehez mit mondani...
2013. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el töle csak egy kis részét, hogy azt te gondozhasd. Ha látja az eredményt, talán változtat a hozzáállásán.
2013. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum.Mi az ami neki fontos a kertben?Talán egy fa,vagy a lomok amiket hasznosnak tart.Beszéld meg vele,miről mondana le legkönnyebben.Ha lom,válogassátok át,rendezzétek formás kupacba,biztos lesz egy két dolog amit kidob.Szóval kis lépésekben.
2013. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs miért nem engedi, szerintem ezt a példát látta otthon,mert a nagyiéknál is éppen így néz ki minden. Annyira önfejű, hogy azt akarja, h az legyen amit ő mond. Kezdetnek füvet vetnék és ültetnék virágokat.
2013. ápr. 3. 17:34
 6/9 Neuhauser László ***** válasza:

És mondd el neki, hogy nem-e örülne annak, ha nem kéne mondjuk a répáért se boltba menni, hanem csak kimegy a kertbe, és ott van??

Te magad gondoznád, akkor meg mi baja??

Anyud is melletted áll, együttesen beszéljétek rá, ha nem megy, akkor együtt menjetek ki, és kezdjetek dolgozni a kerten, akkor nem áll le veled veszekedni mert látja, hogy anyukád is dolgozik, vagy olyat is csinálhattok, hogy "veszélyesebb" helyzetben vagy amikor Te nem vagy otthon, akkor anyud űgy dolgozzon egy keveset, hogy apád észre vegye, hátha ők meg tudják beszélni


Nagyon sok előnye van egy saját kertnek, főleg ha veteményeznétek is

2013. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne kérj engedélyt...csináljátok meg anyuddal:) és kész..mit tud tenni? kidob titeket vagymi? max veszekszik picit aztán belenyugszik...:)

24L

2013. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán attól fél hogy nagy anyagi kiadás lenne. Nekem nincs tapasztalatom de gondolom az ilyen szép virágos kerteket fenntartani azért sok pénz fel tud emészteni.
2013. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem akarja, hogy az elásott testeket megtaláld...:D
2013. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!