Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha 14 évvel...

Szerintetek ha 14 évvel idősebb a férfi egy nőnél az baj?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy 14 évvel idősebb sráccal van együtt. A barátnőm 16 éves, a srác meg 30 éves.Szerintem ez nagy kor külömbség.
2013. ápr. 2. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, ma a pedofília a divat. Milyen gáz lehet már a pasas, ha megelégszik egy 16 éves gyerek színvonalával? Vagy csak du.gásra kell? Tök mindegy, akkor is gyenge lehet a pasas, mert ezek szerint labdába se tud rúgni egy normális nőnél. Hahaa.
2013. ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"mert ezek szerint labdába se tud rúgni egy normális nőnél"


Lehet, hogy nem talál egy "normális nőt" sem!!

2013. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hiába próbálod meg lebeszélni, nem hallgat rád, csak a ti viszonyotok is megromlik ezáltal. Légy vele türelmes, és amikor átvágja a pasi, legyél ott neki, hogy kisírhassa magát a válladon, mert ez a legjobb barátnő feladata, amikor kikerülhetetlen a csalódás...
2013. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen 12-es ha nem találok nőt akkor gyerekekkel kezdek ,elvek, normák, mi helyes és helytelen, egy gyerek tönkretétele nem számít csakis a farkam . Gratulálok!
2013. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!..én mindig ott leszek mellette és türelmes leszek vele:)
2013. ápr. 3. 20:36
 16/17 anonim ***** válasza:

Attól függ. Egy tininél gáz, de egy húszon, harmincon évesnél nem.


A barátnőd még kislány, a pasi meg szánalmas. Nem hiszem, hogy a lány apjáéknak természetes a mosolyuk, ha együtt látják őket.

2013. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
még nem tudnak róla a szülei..
2013. ápr. 7. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!