Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a mamámat,...

Adrika901 kérdése:

Hogyan győzzem meg a mamámat, hogy átjöhessen a barátnőm, mert egész nap unatkoznék, és már tanultam?

Figyelt kérdés
Nem erőszakoskdhatok, mert utálja, é nem mehetek át , stb.szigórúak :(

#meggyőzés #mama #meggyőzzem #mamámat #mamuci #átjövés #átjöjjön
2013. ápr. 2. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Mondd azt, hogy van egy jóképű nagyapja, és amíg ott a barátnőd addig otthon várja a nagyfater a mamit.
2013. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mama, atjohet a Kati? MAr kesz vagyok az osszes hazimmal es olyan jo lenne vele beszelgetni.
2013. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Vagy átjön Kati és ezt mondja :

Szia! Kata vagyok, Van egy pepsid? XD

2013. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ezt mondd mamádnak: Mama szeretsz te engem? Akkor átjöhet a barátnőm??? Igazán rendes lány, majd meglátod ha megismered.
2013. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy mondd azt hogy a barátnőd (vagy te) nem ért(esz) valamit (valamelyik tantárgyból), és szeretne átmenni a barátnőd, hogy elmagyarázd neki (elmagyarázza neked) azt amit nem ért(esz). Két sztori válaszd ki melyik és add elő. :)

De egy kicsit tényleg foglalkozzatok valamivel, hogy hihetőbb legyen a sztori. Azt is mondd mamádnak, hogy már minden kész van, csak ezt a valamit elkéne magyarázni. Sok sikert! :)

2013. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!