Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyáéknak házassági évfordulój...

Anyáéknak házassági évfordulójára két fürdőbelépőt veszek a Demjéni gyógy-és termálfürdőbe, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
véleményeket várok, de a döntésem ez lesz!!!
2009. szept. 12. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes, szép ajándék.
2009. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a szüleid szeretnek oda járni,akkor lehet jó, engem viszont mindenféle fürdövel ki lehetne zavarni a világból meg a páromat is.
2009. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nemrég nyílt, nemvoltak még ott.

van melegvizes medencéje is, barlangfürdőrésze is. csúszdapark, élményfürdő is van, és tűrhető az ár.

szeretnek strandra járni.


jól ellehet ott lenni.

2009. szept. 12. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnek strandra járni, akkor tökéletes ajándék!
2009. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ó ajándék! DE mondjuk a tél közepén nem lenne szerencsés aquaparkozni küldeni az Ősöket:D:D 24/L
2009. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jövőhéten esedékes...
2009. szept. 12. 23:26
 7/8 anonim ***** válasza:
A barlangfürdőben nem számít a kinti hőmérséklet. Szerintem nagyon kedves ajándék, hiszen így egy kis magánéletet is adsz a szüleidnek. Megjegyzem, az külön szép, hogy gondolsz erre. Remélem sikert aratsz vele.
2009. szept. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :)
2009. szept. 13. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!