Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum miért kezdett kutatni a...

Anyum miért kezdett kutatni a magánéletemben?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért,de egyik nap amikor hazaértem az iskolából egyszer csak azt látom,hogy anyum a mobilommal szórakozik.(De szerencsére beállítottam egy biztonsági kódot és Ő azt nem tudta).Meg múltkor amikor a barátnőmmel beszéltem telefonon akkor így elkezdett kérdezgetni,hogy miről dumcsiztunk meg minden...És mostanában mindig kérdéseket tesz föl,hogy mi volt a suliba.De komolyan ez már annyira zavaró... Szóval már nem lehet magánéletem se? Meg most,hogy tini vagyok ennyire nem bízik benne vagy mi?

13/l



2013. febr. 25. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Abba a korba értél, amikor már érdeklődsz komolyabban a fiúk iránt, és félt téged. Ennyi az egész. Ilyenkor legtöbbször leromlanak a tanulmányi eredmények, rossz társaságba keveredhets,z stb. Nehéz kor ez neked is, neki is. Rosszat nem akar, légy vele mindig őszinte és bízz benne, ha gondod van, segíteni fog, és a legjobbat akarja neked, még ha esetleg ezt néha rosszul is mutatja. Legalábbis egy jó szülő így jár el.
2013. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ha fiúm lenne elmondanám neki....

De igazából zavaró,hogy átkutatja a fiókjaimat meg minden...

Igazából értem,hogy félt de komolyan ennyiree??

2013. febr. 25. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélni, hogy te megpróbálsz vele mnidig őszintének lenni, ne aggódjon, de ha folyton rajtakapod, hogy a megkérdezésed nélkül kutat a dolgaidban, akkor nehéz lesz bízni benne. Mert igenis egy gyereknek is jár magánélet, akármennyire is a szülő házában él, a szülő tartja el.
2013. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mert megteheti, még gyerek vagy ráadásul kamaszodsz. Az a normális ha ilyenkor jobban rád figyel. Később majd hálás leszel érte, amiért nem hagyott elkallodni.
2013. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Addig örülj, amíg törődik veled! Miért baj az, ha megkérdezi, hogy mi volt a suliban...még nem vagy akkora nagy lány, mint hiszed :)

Nekem 11 lesz a kislányom, és sokat beszélgetünk, én is megkérdezem, mi volt a suliban:)

Facebookot engedtem neki, de azzal a feltétellel, hogy tudom a jelszavát és bármikor megnézhetem. Nem azért mert benne nem bízom! A rossz emberekben nem bízom, és ő még kicsi, nem elég tapasztalt, hogy lássa, ki milyen és mit akar.

Szóval én nem hiszem, hogy anyukád nem bízik benned, csak vigyáz rád! :)

2013. febr. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából zavaró,hogy menézi a papírkosaramat
2013. márc. 3. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!