Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan iktassam ki az anyósomat?

Hogyan iktassam ki az anyósomat?

Figyelt kérdés
Már 6 éve vagyunk együtt. Négy éve élek náluk, de az anyósjelölt megkeseríti az életem. Még nem tudunk költözni, mert lakásra gyűjtünk. Mindent én csinálok a házban,(főzök, takarítok, mosok,)persze nem segít nekem. Azon gondolkodom, hogy mostmár bekeményítek én is. Eddig csak tűrtem a piszkálódásait. Szerintetek?
2007. szept. 11. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
NÁLUNK UGYANEZ A HELYZET CSAK MI MÁR HÁLA A JÓSZERENCSÉNEK DECEMBERBEN KÖLTÖZÜNK AZ ÚJ LAKÁSBA.ÉN ÚGY TŰRTÖZTETTEM MAGAM,HOGY MINDIG EZT MONDOGATTAM MAGAMBAN,HOGY NINCS MÁR ANNYI HÁTRA MINT VOLT.ÉS AZ IS NAGY SZERENCSÉM VOLT HOGY AZÉRT HA NÉHA ÖSSZEVESZTÜNK AKKOR A PÁROM 100%-BAN KIÁLLT MELLETTEM.MERT UGYE SOKAN VANNAK AKIK INKÁBB AZ ANNYUK MELLÉ ÁLLNAK
2007. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!szerintem ha mar addig fajulnak a dolgok jobb elkoltozni minel elobb.Ha 1 szobas lakasba is,de az biztos a szulokkel nem jo egy haztartasba elni!En is probaltam ha a ferjemmel beszeltem neki adtam igazat,ha a szuleimmel akkor nekik,pedig az en szuleim rendes,de mindig mindenki nekem mondta el a gondjat egymesnak soha,meg lehet igy jobb is volt.Egy evig laktunk egyutt hall istennek vettunk hazat!a szuloket is meglehet erteni felbomlik az o kis megszokott dolguk,uj csaladtag,legjobb kulon,persze ha ez megoldhato!
2007. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Előrebocsájtom-nekem nincs menyem!De.

Ti ott laktok 4 éve!Le kéne ülni megbeszélni,hogy a háztartásből ki mit végez el?Kire főzöl? Kire mosol? Gondolod ki kéne-vagy ki lehet?- iktatnod,amikor az Ő lakásában laksz?

Beszélgetni nem szoktatok? A párod mit segít be? Üljetek le és beszéljétek meg,ki mit csinál ezután!

Vannak emberek akikkel nem lehet"dűlőre"jutni,mindegy minek hívják-anyósnak,vőnek,menynek,apósnak.

Ha nem tudtok megegyezni,akkor oldjátok meg a külön költözést,még akkor is ha pénzbe kerül! Mármint kell albérletet fizetni,vagy lakáslízinget!A bekeményítést nem tartom jó ötletnek,mégiscsak a párod édesanyja. Vagy Ő mit gondol erről?Tudna minden körülmények között melletted állni?Nehéz helyzet,de nem megoldhatalan! Addig is kitartást!Vagy költözést!

2007. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek türtőztetni magad?Te nem uolyna ember vagy?Ha nála is laktok, de meg lehet bezsélni, h azért tiszteljen már!
2010. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!