Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezert most en nem vagyok jo...

Ezert most en nem vagyok jo ember?

Figyelt kérdés

Szoval 19 eves vagyok es a baratommal mar lassan 3éve egyutt vagyunk.Ő mar a gyerekröl beszel,meg aról,hogy nem sokara együtt fogunk élni stb..

De én még ezeket nem akarom.Ugy érzem még élni akarok,hogy elszeretnek jarni bulizni,baratnőzni,mert ugy érzem,hogy,ha vele élnék ezek nem lennének meg,bár azt mondja,hogy meg lennenek,de nem hiszek neki,mikor igy is neha baja van ezzel.

Össze költözéssel is várnék még 3-4 évet,de a gyerek szoba sem jöhet 28-30 között vagy az sem baj,ha később.Nem tudom mért.de ugy érzem,hogy sokaig ilyen leszek,mint most és sokaig nem akarok még anya lenni,bar nehany baratnom már gyerekt vár,vagy mar tervezik pedig 19-20évesek.


2013. febr. 20. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy te rossz ember,csak nem ugyan az a jövőképetek.Vegyetek fájdalmas búcsút,és élj úgy,ahogy szeretnél.

(Bár nekem van férjem,gyerekem,és még élek,de nem vagyunk egyformák).

2013. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19 évesen nem is kell gyerek, éld ki magadat, a gyerek csak egy nyűg, ameddig tudod húzd a dolgot :)
2013. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Titeket össze kéne kötni. :D Amúgy nem vagy rossz ember emiatt, egyszerűen ti nem illetek össze, csak raboljátok egymás idejét. Fiatal vagy még, szakíts és élj, ahogy csak szeretnél. Később úgyis megváltozik majd a felfogásod, komolyodsz, vagy megtalálod azt, aki miatt úgy érzed majd, megéri megkomolyodni. Teljesen normális amit érzel, ne érezd magad emiatt rosszul.

2013. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért miért is ne lennél jó ember? 19 évesen még nagyon korai a gyerek, szerintem még az összeköltözéssel is nyugodtan lehet várni, én tuti nem költöznék. Még nagyon fiatal vagy, élvezd ki a gondtalan éveket, ez is elmúlik egyszer. Majd később eljön magától az az érzés, hogy gyereket akarsz, családot! Most éld az életed.

41/N 10 és 12 éves gyerekeim vannak, nem érzem, hogy bármiről lekéstem volna, mert nem szültem 20 évesen :)

2013. febr. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az előzőkhöz tudok csatlakozni, nem illetek össze. Ebben a helyzetben az a tisztességes, ha elengeded a másikat, hadd keressen magának olyan párt, akivel már most családot alapíthat.
2013. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!