Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek vagy ne?

Költözzek vagy ne?

Figyelt kérdés
Előző héten felvetettem anyámnak h nyáron össze akarunk költözni párommal akivel már 3 éve együtt vagyunk, mert szeretnénk elkezdeni a saját életünket, de eléggé kiakadt emiatt. Most én vagyok a szar, meg a köcsög mert egyedül hagyom és hogy hogy fogja egyedül fizetni az albérletet, rezsit kaját stb. meg mi lesz a hugommal is aki egyetemre jár, stb, stb. Pedig időben szóltam h lelkileg felkészítsem, de most nyárig hallgathatom a szitkozódásait. Mit tegyek? Maradjak csak azért itthon mert neki így tetszik? Vagy csak előre nézzek és tegyem azt amit a szívem diktál? (költözés) Ha maradok boldogtalan leszek, de ha elköltözöm akkor meg úgy intézi anyám h biztos lelkiismeret furdalásom legyen.
2013. jan. 31. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Anyád életéért nem te vagy a felelős. Ha úgy élt, úgy vállalt gyerekeket, hogy most fél egyedül maradni, az az Ő lelki problémája, nem a tiéd! Teljes jogod van élni az életed, ha marad erőd, energiád, kis pénzed, segíted, ha nem, nem. Nem ő a gyerek, és te az anyja, hanem fordítva. Ha az önzése fontosabb neki, mint a te boldogságod, akkor védd magad! 3 év után nem kell elnézést kérned, amiért továbblépsz a kapcsolatodban. Sok boldogságot nektek és kitartást nyárig! N28
2013. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Költözz!!! Ne engedd magad lelkileg zsarolni. Majd beletörődik és lenyugszik.
2013. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Így van:egyértelmű,hogy költözz.csak érzelmileg akar zsarolni
2013. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan költözzél el, ezzel csak zsarol és így tönkreteszi az életed az fix.

Ő felnőtt ember megtudja oldani egyedül is, szerintem eddig is megoldotta.

2013. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!