Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétesett a családom, miattam....

Szétesett a családom, miattam. Pedig minden tökéletes volt?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudom magam túltenni azon, hogy elveszítettem a számomra legfontosabb embereket:((( a testvérem hónapokkal ezelőtt meg akart erőszakolni(igen, volt már ezzel kapcsolatban kérdésem régebben)..de még mindig nem tudom magam túl tenni rajta...annyira szerettem őt, és ennek ellenére rettenetesen hiányzik az életemből:( mamám kitagadott, mert szerinte hazugság...sosem veszekedtem vele, különleges mama-unoka kapcsolat volt, mindennél jobban imádom :( Apa és Anya azok akik hittek nekem, de egyszerűen minden nap sírok, hogy hogy történhetett ez, és nagyon hiányoznak... :( fog ez az érzés valaha változni, hogy ne fájjon ennyire?? :/
2013. jan. 9. 00:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És most legalább folyik valami a "tesód" ellen? Megérdemelné...
2013. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
x
2013. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Aztakúrva! Tesód most még csak téged próbált, aztán majd megromlik a kapcsolata a nőjével, rajta tesz kísérletet, aztán a gyerekeken, de ők nem fognak tudni védekezni! Az ilyen embereket szanálni kellene a társadalomból!!!
2013. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

a feleségnek így kényelmes, mert pénzelik és így nem kell dolgoznia :)

Testvérem ellen nem folyik semmi,mert hogy nem történt meg az eset...de azért az egész lábam tele volt zúzódásokkal, a látlelet sem jelentett semmit,sőt, még szinte a rendőr is engem hibáztatott mert ő szerinte lehet,túl kihívóan öltözködtem...40 fokba rövidnadrág és top

2013. jan. 9. 20:10
 15/17 anonim ***** válasza:
És a lelked hogy van?
2013. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szia!


Hát ezen már nem tudsz segíteni fel a fejjel :-) és csak nézz előre, mást úgyse tudsz tenni.


Off:

Irigylem a barátod türelmét ... ha az én szerelmemmel tenne ilyet bárki annak nagyon rossz vége lenne a részére ... lehet hogy én is hüsölnék utána 5-10 évet de minden perce megérné, hogy egy ilyen féreg korccsal kevesebb legyen a világon.

2013. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

a lelkem? változó... van mikor úgy érzem túl vagyok rajta, aztán másnap újra sírok miatta:/

Barátom sem volt ám nyugodt, nekem is úgy kellett leállítanom, nem akartam, hogy még nagyobb baj legyen..

2013. jan. 10. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!