Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, feltudnám-e...

Mit tegyek, feltudnám-e újítani a régi párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, 4 hónapig nagyon jól megértettük egymást, de sajnos el kell költöznie tőlem mert a főbérlővel összeveszett(nővel) tehát én csak egy szenvedő alany voltam az egészben.Szerette volna ha vele költözöm, de én nagyon tétova ember vagyok, és én maradtam ott. Szeretném felújítani vele a kapcsolatot, nemtudom hogyan.Most van barátja neki. Találkoztam vele, és nagy örömmel üdvözöltük egymást, de nemtudom hogyan tovább. Szerintetek mit tegyek? Elhívjam esetleg valahova? Baj hogy van barátja?Lenne e esélyem így nála, vagy csak kérdezzem meg tőle? De ahhoz tétova, félős típus vagyok, de szeretném ha eljönne velem valahova.Mit mondjak nekei? Mit javasoltok?Mellesleg mind a ketten mérleg jegyűek vagyunk.Ha számít ez esetleg. Köszönöm ha válaszoltok!
2009. aug. 26. 20:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem csak azért mert fiatal,hanem jól megértettük egymást, és úgy érzem hogy hozzám való mert viselkedésben is mindig egyet gondoltunk.Egyet értettünk szinte mindenben.Még a tévé műsorokban is:) Munka után sokszor főtt étellel várt engem, és mindig őszintén elmondta mit csinált aznap,holott nem is kérdeztem tőle.Úgy érzem nemvagyok neki csak egy kivert kutya.Tisztel és barátjának érez engem,mégha kapcsolata is van most.
2009. aug. 26. 22:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát bocs, lehet jól megvoltatok együtt, de elment, van új barátja úgyhogy szerintem örült neki, hogy megszabadult egy málnaf@szú alaktól. Te magad írtad, hogy tétova is vagy, meg félős, ráadásul gyereked van, a csaj meg fiatal. Ki a fene vágyik egy idős pasira, ami önmagában még nem baj, egy nagy gyerekkel, amit még szintén el lehet fogadni, de hogy még egy rakás szerencsétlenség is? Szerintem normális veled, mert nem utál, de biztos nem bánja, hogy megszabadult tőled mint pártól.
2009. aug. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja meg a másik, "nem iszik annyira"? Szóval szerinted ő egy 40es, gyerekkel rendelkező, málnaf@szú, tütükézős pasira vágyik? Ugyanmár! Mert puszit adott? Én is puszit adok az összes volt barátomnak, akiket nem utálok. Meg a barátaimnak is. Ez semmit nem jelent. Keress magadnak mást, hagyd békén.
2009. aug. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!