Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 40000 forintom és a Lumia...

Van 40000 forintom és a Lumia 800-at néztem ki és még kéne 26 ezer ennyivel kisegítenének a szüleim úgy kérdezem hogy adnának 26 ezret egy mobilért? 13/F

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 09:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Ilyet senki nem mondott hogy dögöljön meg mindenki aki nem minimál bérből él. De akármennyiből él akkor is fölösleges egy 13 éves taknyos kölyöknek ilyen drága telefon. Persze aztán egy év múlva kimegy a divatból és már adja is tovább, mert neki egy menőbb és drágább kell. Az a baj a mai gazdag kölykökkel hogy anyuci meg apuci lesi minden kivánságukat és mindent a fenekük alá rak, ezért nem tudják értékelni az apró dolgokat, és becsülni azt amilyük van ami sajnos nagyon sok korukbeli gyereknek nem adatik meg.
2012. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Gyerekként ki sem tudsz használni egy ilyen telefont.

Inkább olyat válassz, ami arra jó, hogy egyáltalán beleszokj az okostelefon kezelésébe.


Nekem most van az elsőm, eddig egy régi SE-t nyúztam, és most át kell állnom egy teljesen más kezelési módra. Nem vagyok öreg, 22 vagyok, szóval már a modern dolgokba "születtem bele".

2012. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!