Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ünnepelhetnénk meg a...

Hogy ünnepelhetnénk meg a barátom 18. születésnapját?

Figyelt kérdés

igaz még kb fél év. de előre el kell kezdeni gondolkodni.

szóval, hogy mit vegyek neki, vagyis hogy tudom mit szeret, de azok drágák nekem szoval na..? vagy esetleg csinálhatnék is.. meg ő nem bulis [énse anyira] de azt sem akarom, hogy otthon üljünk és jaj egy torta dejoo. szóval értitek :D


2009. aug. 24. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk csinálhatsz neki titokban egy szülinapi bulit, meghívod a barátait, kap tortát és biztos örül neki hogy megszerveztél neki egy ilyet. nem kell nagy tivorna, pláne ha nem bulizós, de biztos jólesik neki ha a barátaival ünnepelhet, na meg veled
2009. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára én is 18 leszek de nekem az álmom hogy a barátnőmel és a barátaimal egy közös sütögetés és sőrőzés egy nyugodt helyen ( ilyen a haveromék pincéje és a hozzá tartozó kert).A sütögetés és ivászat meglesz de az őrők hiány a barátnőt sajnos melloznom kell ( 1 hónapom van) és nincs barátnöm ez a legnagyobb hiányérzet az életemben .
2009. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
szerintem ha szeretitek egymást és jol megvagytok nem kell sehová menni nem kell szülinapi buli csak egy vad éjszaka az ember csak 1x 18éves tedd neki emlékezetessé!
2009. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az hogy meghívom barátait, az meg volt a 16. születésnapján:)

de azért köszönöm mindenkinek:)

2009. aug. 25. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom tavaly, két személyes meglepi bulit szervezett. Nagyon tetszett. Nem akartam nagy bulit, az meg volt minden évben előtte, de azt sem akartam, hogy beüljünk egy étterembe ketten. Ezért titokban hozatott egy grillsütőt, ezt felállította a teraszon, megvette a húsokat, bepácolta, vett italokat és már ezzel várt, mikor a melóból hazaértem. Fantasztikus volt. Ültünk a teraszunkon, sütögettünk (na jó főleg ő), ettünk, ittunk, társasjátékoztunk. Nagyon jó volt. Nem is kellett több.
2009. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!