Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le az anyósoma...

Hogyan állítsam le az anyósomat aki gyűlöl, és minden lehetséges módon keresztbe akar nekem tenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt van egy 11 hónapos fiunk,de az anyja a kezdetektől nem szeretett engem,amúgy is mindenkivel viszályban van állandóan,a férjét hamis vádakkal börtönbe jutatta,és ártatlanul 5-15 évig fog ülni.Egy megrögzött hazudozó,ráadásul tolvaj is mert albérletről albérletre jár,mindenhol többszázezer forintos tartozást hagy maga után.50 éves nő létére alkoholista.interneten keresztül írkál nekem,hogy visszaszerzi a fiát,mintha vetélytársak lennénk,a saját unokáját lefattyúzta,a legújabb agyszüleménye,hog a saját apámat akarta ellenem fordítani,hogy hazudozot neki rólam,perszem apa nem hitt neki,tudja milyen.De a barátom sajnos bárhányszor szóba jön mindig csak veszekedünk,és mindig őt védi meg.Legutoljára az anyósom nekem jött az utcán,és közben ocsmány dolgokkal illetett engem.Nem akarom,hogy rámenjen a kapcsolatunk a párommal,de nemtudom mit tehetnék,mert mindegy hogy visszaírok nei az ő stílusában,vagy levegőnek nézem,ő akkor is gerjeszti a feszültséget.Mit tegyyek??
2009. aug. 22. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
helyedbe már megvertem volna úgy a fia rá se ismerjen.ha nem megy akkor juttasd te börtönbe őt ,hogy segítesz az albérletes botrányt a "nagyok"tudomására hozni.
2009. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
mutasd meg a párodnak miket írkák neked.talán rájön milyen az anyja valójábana
2009. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
egyetértek.és szerintem, ha vhogy meg tudod oldani próbálj meg segíteni az apósod ügyén is.bár nem tudom, h az a boszorka h tud vkit 5-10 évre csak úgy börtönbe juttatni.és hogy így bánik az unokájával.ez már beteges.
2009. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Az én válaszom nem biztos,hogy tetszeni fog,de azért leírom.

Először is,ha neked egy 2 éves kapcsolatból már majdnem egy éves gyereked van,akkor nagyon nem tudtad kinek szülöd,hisz nem is ismerhettétek még rendesen ki egymást amikor már teherbe estél.Szerintem ez nagy felelőtlenség volt.A párodnak viszont ismernie kell az anyját,Ő tudná ezt a problémát megoldani.Ha komolyan gondolta a kapcsolatotokat,akkor miért nem költözött veled messzebb,hogy ne legyen semmilyen kapcsolatotok az anyjával?De ha nektek miatta kell veszekednetek,akkor a párod is csak olyan mint az anyja.Egy felnőtt férfinak akinek családja van,neki Ők az első,és mindig minden helyzetben kitart kiáll a társa a családja mellett.Egy ilyen primitív emberrel pedig nem érdemes felvenni a kesztyűt ez nem megoldás,valószínű unatkozik azért zaklat.Végső esetben fel lehet jelenteni ha nem marad más lehetőség.Olyan pedig nincs,hogy valakit valaki 10-15 évre börtönbe juttat ártatlanul,ezt be ne vedd!Hisz nálunk még bizonyított gyilkosságért sem adnak ennyit.

Látod nem ártott volna jobban kiismerned akivel az életedet összekötötted.Remélem azért nem megy rá a kapcsolatotok.

2009. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Ülj le a pároddal és beszéljétek meg a problémádat!

Mondd el neki, hogy az anyja zaklatásait, mocskolódásait nem vagy köteles eltűrni : ha nem állítja le az anyját, akkor kénytelen leszel hivatalosan feljelenteni becsületsértésért és zaklatásért!!!...


Természetesen, azt valahol meg lehet érteni, hogy a párod védeni próbálja az anyját, akármennyire is tudja, hogy milyen hibái vannak, de azért ennek is van határa!


Te ne kérd, hogy forduljon az anyja ellen vagy "válasszon" közte és köztetek, csak annyit kérj tőle : állítsa le az anyját, hogy téged, a családodat és a közös gyereketeket hagyja békén!!!


Nagyon fogod sajnálni, de kénytelen leszel hivatalos lépéseket tenni, ha ez az egész nem marad annyiban!


Te becsületesen, normálisan élsz, mindent megteszel a párodért és a közös gyereketekért, úgy érzed nem érdemled meg az anyja zaklatásait!


Legyél határozott, lássa a párod, hogy elszánt vagy, tovább nem tűrsz!


Mindenesetre gyűjtsd össze a bizonyítékaidat az anyja ellen, ha netán szükség lenne rá.

Bírósági úton távoltartásra kötelezhetik és akár börtönbüntetést is kaphat, ha megszegi az előírásokat! :D

2009. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az apósomat tönkretette idegileg,aki késeel akrt állítólag nekimenni,és most gylkossági kísérlet a vád.Sajnos a településen ahol lakik a rendőrökkel is jóban van,így valószínűleg ezt a játszmát ő nyerte.Segítenék az apósomnak,de sajnos nem tudom hogyan.Nem sértődtem meg egy kommenten sem,igaz ami igaz nem rég vagyunk együtt de régen ismerjük egymást.Így remélem jobban tudtok segíteni.
2009. aug. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!