Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fura ha a kisebbik...

Szerintetek fura ha a kisebbik a Marcell nevet kapja, ha a nagy Martin?

Figyelt kérdés
Nincs becézve a Martin Marciként, legalábbis még senki nem mondta neki, de ha oviba, iskolába megy akkor nem tudom mennyire becéznék így reflexből, ez előfordulhat?

2012. dec. 8. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Martint nem szokás le Marcizni...
2012. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ismerünk egy Martint, aki Marci :) Szerintem a Marcell, Márton, Martin neveket szokták így becézni
2012. dec. 8. 22:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Imádom ezt a két nevet! Az egyik főnököm Martin a másik Marcell.
2012. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Én sem hallottam még soha a Martint Marcinak becézni. A Mártont szokták még Macizni, nem a Martint.
2012. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keressetek egy másik nevet.


Ha a nagy Martin és a kicsi Marci, te pedig mondjuk messziről kiabálsz oda nekik, tök egyformának lehet hallani, mindketten felkapják a fejüket.

Marci-Martin.......

:/

Annyi sok szép név van...Balázs, Viktor, Csanád...

2012. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

én valami mást adnék neki mert tényleg hasonlóan hangzik ha messziről kiabálják és majd jól odafigyel mindekettő mindig ami bosszantani fogja őket

mondjuk én az idősebbnek se adtam volna a Martin nevet,

szerintem mindkettő macskanév, legalábbis a mamámnak akárhány macskája volt mind a kettő közül hívták valamelyiknek... Isten ments hogy a gyerekemet akárhányszor megszólítja valaki, az öreglány egyik f.ostos, denevérfülű vékony macsekja jusson eszembe a névről :D

2012. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a Martin semmiképp sem Marci, a becézést illetően. Martinhoz jó a Marcell. (Bár nekem mindig a Duracell jut róla eszembe.)


Nekem is van amúgy egy Martinom és egy Marcellem a csoportba, úgyhogy nem a levegőbe beszélek. :)


24N

2012. dec. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ismerek Martint aki Marci....


Egyébként keresnék másik nevet. Ez olyan, minthogy nem adnám a két lányomnak a Dóra és Nóra neveket például, mert majdnem ugyanaz.

2012. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz :)

Mindkét név tetszik, az egyik lehet Marti a másik meg Marci aztán semmi gond :)

Egybként a Martint szerintem sem szokás Marcizni.

2012. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Márpedig a Martint igenis szokás Marcizni, de mindkét név nagyon jó!:)
2012. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!