Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Slobodan...

Mi a véleményetek a Slobodan névről?

Figyelt kérdés
Bárki véleménye érdekel,de elsősorban olyanok válaszát várom,akik "ismerik" is ezt a nevet.
2012. dec. 7. 22:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A sloboda szó szerbül is szabadságot jelent.
2012. dec. 7. 23:33
 12/15 mustafa33 ***** válasza:
100%
Nekm furcsák a délszláv nevek, de ez azért van mert a nyugati szlávtól nagyon más a délszláv. Például a kicsinyítőképzős felnőtt férfi nevek (Mirko, Marko,...). A csúcs a Sztojan kereszt név ☺. Tudom miből keletkezett és miért (jó állóképességű férfi jelentésben ☺), de ez nyugatszávul ( szlovák, cseh, lengyel, luzsicki szrb) álványt jelent, valaminek az álványa, tartója, támasztója, ezért mosolyognak rajta nálunk ☺.
2012. dec. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Én is szerbiai vagyok, de nekem egyáltalán nem tetszik ez a név! Ismerek 3 Slobodant de egyik sem egy angyal, s nekem ők jutnak róla az eszembe. Amúgy meg nagyon durva hangzása van. (legalábbis váleményem szerint)

Nah, de nem a név határozza meg az ember személyiségét! :)

2012. dec. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. :)
2012. dec. 8. 11:52
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyből Milosevic jut eszembe róla:)

Azon kívül van egy ausztriában élő szerb ismerősöm Slobodan.


Milosevic háborús bűnös (állítólag, az amcsiknak azt sem hiszem el amit kérdeznek), az ausztriai szerb ismerősöm pedig egy áldott jó ember!

2012. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!