Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha felhívom a kórházat megmond...

Ha felhívom a kórházat megmondják hpgy ott vsn e?

Figyelt kérdés
Eltűnt a párom, messze dolgozik pár napja nem lehet elérni, már a telefonja sem elérhető, eddig aut hittem csak ke akar rázni, de most kezdek aggódni. Szóval mrgmondják van e ilyen betegük?
2012. nov. 19. 14:34
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Rendőrségen hol érdeklődjek? És ha ők srm tudnak semmit mit tegyrk¿??????????
2012. nov. 19. 15:22
 12/31 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem vagy felesége, akkor nem adhatnak felvilágositást neked, mert nem vagytok rokonságban. SZóval ha azt mondják, hogy nincs ilyen valaki ott, attól még lehet, hogy van, csak nem adják ki másnak az adatait.
2012. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
50%

felhívod a rendőrséget, és bejelented, hogy x órája nem adott életjelet magáról stb.

te vagy az egyetlen hozzátartozója?


az mit takar, hogy "párod"? pasid vagy férjed?

2012. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Pátom azt takarja.hogy nem házasodtunk, de egxütt éltünk, ez most a meló miatt szakadt meg. Tervezzük az összeköltözéerst most is. Van egy gyermeke előző kapcsolatából

Rendőrséget azért nem hivtam mert össuekaptunk kicsit, másnapi beszélgetésünk pedig elég lapos volt.... Azóta nem érem rl, mondtam először arra gondoltam hogx véget akar vetni a kapcsolatnsk e miatt, és nem akarjs a képembr.mondani. De márvaggódok

2012. nov. 19. 15:37
 15/31 anonim ***** válasza:
50%

volt feleségét kérdezted már?


szerintem jelentsd be a rendőrségen, mint eltűnt személyt.


hány napja is tűnt el?

2012. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Volt feleségének nem tudom az elérhetőségét, szóba se állt velem soha, én 5 napjab beszéltem vele utoljára
2012. nov. 19. 15:52
 17/31 anonim ***** válasza:
68%

ok, akkor most bemész a rendőrségre és bejelented, hogy az élettársad 5 napja nem adott életjelet magáról. hidd el, ők tudni fogják, mit kell csinálniuk.


nem is értem, hogy bírtad ki eddig...


én már egy éjszaka után a mentőket hívtam.

2012. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Ugy birtam ki hogy azt hittem csak így akar lerázni, véget vetni mindennek. Beszélek a rendőrséggel
2012. nov. 19. 16:05
 19/31 anonim ***** válasza:

ok.

írd, meg, mi volt!


még egy kérdés: ahol dolgozik, internetezési lehetősége van ott?

2012. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Igen szokott netezni a munkahelyéről
2012. nov. 19. 16:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!