Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, ha úgy...

Mit kellene tennem, ha úgy érzem, elnyomnak itthon?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a szüleim tipikusan olyan emberek, akik mindenbe belekötnek. Egyébként nem szoktam annyira velük veszekedni, mert már rájöttem, nem érek el vele semmit, mert tényleg nagyon idétlen dolgok miatt piszkálnak. Csak néha, amikor már nagyon felidegesítenek és megmondom a véleményemet, egyből mindenki ellenem fordul és utána órákig engem cseszegetnek. Egyáltalán nem mondhatom meg semmiről sem a véleményemet, mert ha nekik más a véleményük, egyből le vagyok ordibálva.

Próbáltam már velük beszélni, de nagyon szűk látókörűek, végig se hallgatják, hogy végigmondjam, amit szeretnék, hanem egyből kiforgatják minden egyes szavamat és újból kezdődik a veszekedés. Akkor ezek után mit lehetne még tennem?


2012. nov. 14. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.Az én szüleim is hasonlóak,ezért egyáltalán nem beszélek itthon semmiről.Bocs,hogy ezt mondom,de buta emberekkel nem lehet mit kezdeni.Legyél otthon minél kevesebbet,ne mondj el nekik soha semmit,ne fejtsd ki a véleményed,majd ha lesz lehetőséged,költözz el és az időjáráson kívül másról ne beszélj nekik.
2012. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ahogy lehetőségem adódik rá, megpróbálok minél hamarabb elköltözni innen.
2012. nov. 14. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Örüljetek neki,hogy vannak szüleitek!

Biztosan nem panaszkodnátok,ha szülők nélkül nőltetek olna fel!!!!

2012. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj...te menjél máshová okoskodni, senki nem kíváncsi rád. Most komolyan, szerinted jobb, ha valakinek saját véleménye sem lehet anélkül, hogy valamelyik családtagja ne ordibálná le? Hát akkor elég gáz az értékrended :/
2012. nov. 15. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért szerinted az jobb ha egész életedben nincs senkid?(mármint család)

Amúgy eg ha így beszélsz a szüleiddel,akkor nem is csodálom,hogy cseszegetnek.

2012. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha te meg ismeretlenül ilyeneket mondasz másoknak, nem csodálom, hogy nincs senkid :/
2012. nov. 15. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!