Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Negyvenes nők! Hogy reagálnáto...

Negyvenes nők! Hogy reagálnátok rá, ha egy huszonéves srác udvarolna Nektek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 18:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ, mit akarnék a kiscsikótól.
2012. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

Én 36 vagyok, de mindig azt hiszik 26 vagyok és ki is használom :P Múltkor egy 27 éves fiúval kavartam egy ideig, azt hitte én vagyok a fiatalabb. Sose derült ki az igazság... A haverjai is fiatalabbnak hittek. Általában ez a korosztály jön be sajnos.

Hosszú távú kapcsolatban nem vállalnám, ott harmincasok voltak, Mondjuk 31 feletti itt se volt még :D

Nincs gyerekem, lehet ezért látszik rajtam, hogy nem vagyok "anyafej".

2012. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%

Elég szánalmas az a nő, aki 40 évesen nem talál magához illő partnert! Ha még fiatal fiúkkal kezd rövid viszonyt, akkor már ribi is.

27/F

2012. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom miért pontoztatok le ennyire, hát ha én nem vagyok az a fajta, hogy egy fiatal 20-on évessel szórakozzak, akkor miért nem kell elfogadni?!

Szeretem, ha a férfi idõsebb nálam és kész-passz!

2012. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%
büszke lennék magamra, hogy jobban megfogom a srácot, mint a korabeli "friss husik". aztán csak meg kell ismerni, hogy mennyire érett, mennyire hasonlóak az elképzeléseitek. semmi sem lehetetlen.
2012. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a véleményt! :)
2012. nov. 13. 19:39
 17/21 anonim ***** válasza:

van egy negyvenes, nagyon jó karban lévő barátnőm, 2 huszonéves lánya, mert elég fiatalon szült.

társkeresőn ismerkedik, és rendre betalálják a huszonéves srácok, ő meg már azt sem tudja merre menjen arccal :) egy normális, 40es fickó lenne az álma, de azok meg ki tudja merre járnak. pedig rengeteg az elvált ilyen korú figura...


legutóbb egy 26 éves fiú volt belé halálosan szerelmes, most egy alig 30as csóka. beéri ezzel, mert jól esik, hogy kap érzelmeket, de velük nem igazán lehet komolyan tervezni, pedig most, hogy felnevelte a lányait, szeretne egy biztos, stabil érzelmi partnert...

2012. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
13%
Van egy 22 és egy 21 éves lányom, azt mondanám próbálkozzon náluk.
2012. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Most, 45 évesen már csak mosolyognék rajta. 36 évesen még belementem, mint kalandba.
2012. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

36 évesen 2 gyerekkel


összejött most van közös gyerek és házasság

10év van a javamra :-)

és azt hitte én vok a fiatalabb mondjuk más is ezt gondolta

érdekes módon a két gyerek nem csinált belőlem anyafejet :-)


ja netes kapcsi ám :-P

2012. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!