Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlik ez az érzés valaha?...

Elmúlik ez az érzés valaha? Már beleőrülök.

Figyelt kérdés

4hónapja már hogy szakítottam a barátommal, 1,5évig jártunk, bár a kapcsolat alatt volt rengeteg balhénk és sokszor megbántott és lehet hogy meg is csalt...ugy érzem még mindig érzek iránta.

Nm beszéltem vele a szakítás óta, szerencsére (jobb is igy) nem tudom mivan vele, van-e valakije stb.

De sokszor álmodom vele, és ez nagyon felkavar. Ha eszembe jut fájdalmat és hiányt érzek, és ugy érzem soha többé senkit sem fogok tudni már szeretni és soha senki nem fogja tudni potolni őt.

19éves vagyok.

Elmúlik ez valaha? vagy jön majd vajon olyan aki elfeledteti velem? szerintem ő már rég elfelejtett kb eszébe sem jutok biztos már boldog mással, én meg sokszor még mindig sirok, holott mikor szakitottam vele akkor boldog voltam nélküle, most...egyre jobban fáj...


2012. nov. 10. 18:39
 1/6 A kérdező kommentje:

rengeteget hazudott nekem, sokszor átvert stb. akkor úgy éreztem kész vége nem bírom vele többet. amikor azt mondtam legyen vége nagyon mérges voltam és ugy éreztem hogy leesett a vállamról egy gond, és mostmár boldog leszek, az első 1-2hét is fájt utána jó volt. megint rossz.

Azt gondoltam könnyű lesz...de nem...esküszöm beleőrülök...a mai napig minden nap eszembe jut valamiről. az elmult éjjel is vele álmodtam és minden álmomban bocsánatot kér tőlem vagy fogja a kezem vagy ujra járunk...szörnyű. már olyan mérges vagyok magamra, hogy ez már sose mulik el?? már sosem leszek boldog mással??:(((

2012. nov. 10. 18:44
 2/6 anonim válasza:
Biztos lehetsz abban, hogy elmúlik a csalódottság érzése, és ha "elgyászoltad" magadban ezt a kapcsolatot, nyitni tudsz majd! Most a türelem a legnehezebb, de a leghatásosabb "szer" ebben a helyzetben. A lelki sebek sokkal nehezebben gyógyulnak mint a testik, mert meg kell élnünk az érzéseinket, s ez bizony nem mindig könnyű! Adj időt magadnak - a "gyógyulási idő" egyénenként változó! Ha mélyülne a dolog (és nem "halványodik" 1-2 hónap múlva sem) fordulj szakemberhez!
2012. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják nőt nővel, férfit férfival lehet felejteni.

Nyiss, ismerkedjek! Nem azt mondom, hogy ugorj új kapcsolatba, de mindenképp keresd mások társaságát, hogy kizökkentsenek ebbőL!

2012. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

Szerintem az ősz teszi ezt veled vagy a hormonjaid. Ha akkor nem fájt, hogy elhagytad most se kellene. És ha egy pillanatra is elgondolkodnál azon, hogy vajon jól döntöttél-e, abban biztos lehetsz, hogy IGEN! Jól döntöttél! Légy kitartó és hidd el, tufdsz még szerelmes lenni :)))

2012. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmúlik!! Lehet, hogy sokára és nehezen, de hidd el lesz más, aki majd még jobban meg is becsül!

Kitartás, tudom mit érzel, nekem 2.5 év után ment tönkre egy kapcsolatom, de most házasodni készülök... :) szóval van élet a szakítás után.


24N

2012. nov. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

wáó utolsó Gratulálok Neked, olyan jó ilyeneket olvasni:)

2012. nov. 11. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!